حدود 1.4 میلیارد دلار از محرک پولی فرستاده شده است به مردم مرده

  • یک گزارش جدید از سوی دولت دفتر پاسخگویی نشان می دهد که بیش از 1 میلیارد دلار ارزش coronavirus محرک چک شد و فرستاده شده به مردم مرده.
  • IRS و وزارت خزانه داری فرستاده اند بیش از 1 میلیون محرک چک به افرادی که گذشت, که حساب برای کمی کمتر از 1% از کل پرداخت.
  • هنگامی که وزارت خزانه داری ساخته شده بود آگاه از موضوع آن مشورت با مشاور حقوقی و شروع به درخواست از مردم برای ارسال به کسانی که چک برگشت.

به عنوان شهرها و ایالات متحده همه در اطراف ما شروع به تعطیل به نگه داشتن ساکنان خود را ایمن از رمان coronavirus آن را بلافاصله روشن شد که دولت فدرال نیاز به مداخله برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به زودی خواهد بود ، Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون شامل مقررات مربوط به کارگران آمریکایی مانند افزایش مزایای بیکاری و منابع برای کسب و کارهای کوچک, اما هیچ چیز در این لایحه دریافت به عنوان کاملا به عنوان بسیار مورد توجه یا موجب حد بحث به عنوان محرک چک.

رسما به عنوان تاثیر اقتصادی پرداخت این چک فرستاده شده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول چند ماه گذشته اما معلوم است که هر کس که دریافت $1,200 از سرویس درآمد داخلی و وزارت خزانه داری در واقع قادر خواهد بود به استفاده از آن. به گزارش دفتر پاسخگویی دولت بیش از 1 میلیون و اقتصادی پرداخت شده است پرداخت به افراد مرده.

در اینجا چیزی است که کنگره دیده بان تا به حال به می گویند در آن WatchBlog در اوایل این هفته:

سرویس درآمد داخلی (IRS) و وزارت خزانه داری پرداخت 160.4 میلیون پرداخت ارزش $269.3 میلیارد دلار است. این سازمان تا به حال مشکل ارائه پرداخت برای برخی از افراد, خطر تقلب و ساخت پرداخت به افراد فاقد صلاحیت. برای مثال با توجه به خزانه بازرس عمومی به عنوان از آوریل 30 تقریبا 1.1 میلیون پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد رفته بود به مرحوم مردم است.

برای قرار دادن این شماره به چشم انداز 1.1 میلیون پرداخت به حساب کمتر از هفت دهم درصد از تعداد کل محرک پرداخت. در گزارش گائو اضافی را فراهم می کند زمینه توضیح داد که IRS و وزارت خزانه داری استفاده نمی کند “پرونده مرگ برای جلوگیری از پرداخت به افراد مرده برای سه دسته از پرداخت به دلیل قانونی تفسیر که تحت آن IRS عامل بود.” آن سه دسته حساب 72 درصد از تاثیر اقتصادی پرداخت که فرستاده شده بود را به عنوان از مه 31.

این گزارش در ادامه به نشان می دهد که وزارت خزانه داری غافل شد که پرداخت می شود ممکن است به decedents و یک بار وزارت آموخته است که مردم مرده بودند دریافت پول محرک آنها مشورت با مشاور حقوقی و “مشخص است که یک فرد مجاز به دریافت یک پرداخت اگر او مرده است از تاریخ پرداخت پرداخت می شود.” از دسته چهارم به بعد مردم مرده متوقف شدن چک. این توضیح می دهد که چرا IRS به روز رسانی وب سایت خود را در ممکن است به درخواست هایی که ارسال پرداخت به decedents بود بازگشت.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>