ستاره نزدیک شدن تیره تر و محققان فکر می کنم آنها می دانند که چرا

  • ستاره شناسان مشاهده کرده اند نزدیک به غول ستاره Betelgeuse نور در ماه های اخیر.
  • برخی استدلال کرده اند که این ستاره به ابرنواختر انفجار خشونت به عنوان آن می میرد.
  • یک نظریه جدید نشان می دهد این ستاره بی ثباتی است عظیم ایجاد لکه های تیره بر سطح آن و آن را تیره تر است.

Betelgeuse یک ستاره عظیم است که به وضوح قابل مشاهده در آسمان شب است. آن را بخشی از صورت فلکی جبار و ستاره شناسان مشاهده کرده اند آن را برای قرن ها. به تازگی این اقدام شده است کمی عجیب و غریب, در حال رشد بسیار کم نور بیش از حد معمول است و هیچ کمبود نظریه که چرا آن را انجام دهند.

در حال حاضر محققان از موسسه ماکس پلانک برای نجوم را با آنچه آنها فکر می کنم محتمل ترین از همه حالات. قرار داده و به سادگی این ابرغول سرخ ستاره است انجام آنچه خود ما خورشید می کند و به صورت منظم و آن را احتمالا یک اشاره است که آن را در مورد به ضربه آن بالا است.

ترس (یا شاید پیش بینی) از برخی از گوشه و کنار نجوم در جامعه پس از Betelgeuse مشاهده شد باید خیلی دیمر از حد نرمال بر امکان وجود دارد که ستاره بود در مورد به منفجر شود. به عنوان یک ابرغول سرخ آن را نزدیک شدن به پایان عمر آن پس به صحبت می کنند و انتظار می رود برای رفتن ابرنواختر هر چه زودتر به جای بعد. هنوز برآورد پیشنهاد این هنوز هم می تواند یکی دیگر از 100,000 سال اتفاق می افتد پس از آن به نظر نمی رسد به احتمال زیاد به طور کامل.

ستاره در حال حاضر سوزانده آن هیدروژن باعث این تورم تا به بسیاری از بار قبلی خود را اندازه. در حال حاضر آن را از طریق سوزاندن هر چه هلیوم آن در دست است. پس از آن ستاره باید رسیدن به نقطه شکستن آن انفجار در مد دیدنی و جذاب.

بنابراین اگر آن را در مورد به منفجر شود و سپس آنچه در آن است انجام می دهند ؟ در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله اختر فیزیک نامه, این تیم تحقیقاتی ارائه می دهد بسیار دنیوی توضیح برای همه این ستاره درام.

“نسبت به پایان زندگی خود را تبدیل به ستاره غول قرمز,” Thavisha Dharmawardena, نویسنده سرب از کار در بیانیه ای گفت. “خود را به عنوان تامین سوخت اجرا می شود فرایندهای تغییر که ستاره ها انتشار انرژی است. به عنوان یک نتیجه, آنها نفخ تبدیل ناپایدار و تکان دوره از صدها یا حتی هزاران سال است که ما را به عنوان یک نوسان در روشنایی.”

این بی ثباتی محققان نشان می دهد باعث شده است که Betelgeuse تحت پوشش در starspots. خود ما ستاره اغلب تولید لکه های خورشیدی است که به نظر می رسد که مناطق تاریک در آن در غیر این صورت روشن سطح. بر اساس میزان نور Betelgeuse در حال تجربه این تیم theorizes که تا 70 درصد از سطح آن ممکن است تحت پوشش عظیم نقاط.

این نظریه توسط مشاهدات از بالا-طراحی رصدخانه که نشان می دهد ستاره “در مناطق مختلف روشنایی” به این معنی که نور یکنواخت نیست. Starspots را توضیح دهد نور در حالی که همچنین دادن ستاره اجاره نامه های جدید در زندگی به عنوان ما در حال انتظار برای آن را به رابطه جنسی خود را بالا فقط رتبهدهی نشده است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de