نئاندرتال DNA ممکن است یک عامل خطر برای شدید coronavirus موارد

  • عوامل خطر متعددی همراه شده است با شدید بیماری کروناویروس و مقامات بهداشتی باید یک ایده خوب است که در مورد بیماران به احتمال زیاد به توسعه علائم و عوارض پس از عفونت است.
  • آن را هنوز هم مشخص نیست که چرا coronavirus تحت تاثیر برخی از افراد بیشتر به شدت از دیگران و به همین دلیل بسیاری از مردم در برخورد با خفیف تا متوسط موارد COVID-19.
  • یک مطالعه جدید که هنوز به کارشناسی می گوید که یک بخش حاوی ژن های به ارث برده از نئاندرتال 60,000 سال پیش را می توان در ارتباط با افزایش خطر شدید COVID-19 موارد است.

نه همه افرادی که تست مثبت برای رمان coronavirus را تجربه بد در مورد COVID-19 نیاز به درمان با اکسیژن و یا تهویه مکانیکی. این چیزی است که بسیاری از مردم می گویند به منظور به حداقل رساندن مداوم افزایش موارد است. که تا حدودی درست است. برخی نمی خواهد متوجه آنها در انجام این بیماری و دیگران را تجربه خفیف تر از نسخه COVID-19. طیف گسترده ای از بیماران در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید اما تضمین نمی کند که هر کس دیگری زنده خواهد ماند. هنگامی که شما شروع به نشان دادن علائم وجود دارد هیچ گفتن که راه این بیماری خواهد شد حتی اگر شما لازم نیست که هر گونه شرایط پزشکی که می تواند پیچیده این بیماری است.

پزشکان هنوز در تلاش برای درک اینکه چرا COVID-19 بیشتر تهدید مهم برای افراد مبتلا به برخی شرایط موجود و چرا مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از زنان هم سن و سال. و پزشکان باید کشف روش های درمانی است که می تواند کاهش COVID-19 مرگ و میر در بیمارانی که در هواکش اما مرگ و میر در صد باقی مانده است. در میان مداوم coronavirus تحقیقات ژنتیک ایستادگی کردن.

علم می تواند پیگیری coronavirus جهش بلکه سعی در توضیح عوامل خطر در ژن سطح شدید COVID-19 موارد است. یک مقاله جدید انجام داد که فقط و نتیجه باور نکردنی است: آن نئاندرتال در شما است که می تواند مسئول افزایش خطر ابتلا به یک مورد شدید از coronavirus.

حدود 60000 سال پیش برخی از اجداد انسان مدرن گسترش یافته از آفریقا به اروپا و آسیا و استرالیا توضیح می دهد نیویورک تایمز. بعد از آن که آنها را ملاقات کرد نئاندرتال ها و interbred. ارز منجر به جدید انسان که ژن های به ارث برده از پدر و مادر هر دو. بسیاری از ژن های نئاندرتال رفت دور به عنوان آنها مضر برای انسان مدرن است. اما یک مجموعه خاص از ژن معلوم شود مفید است.

این ژن محافظت در برابر ویروس های موجود در مناطق جدید کسانی که اجداد کاوش. نئاندرتال ها در حال حاضر شده است به کسانی که در معرض عوامل بیماری زا از این رو ژن. و معلوم می شود که ژن های نئاندرتال است که می تواند مانع شیوع در گذشته های دور ممکن است مسئول COVID-19 عوارض.

دانشمندان خود را منتشر یافته های جدید آنلاین در bioRxivاما مطالعه نکرده اند و کارشناسی

دکتر هوگو Zeberg و دکتر Svante Paabo فکر می کنم که شش ژن بر روی کروموزوم 3 ممکن است مسئول افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید. این توالی مشترک در بنگلادش که در آن 63 درصد از مردم به حمل حداقل یک کپی. یک سوم از جنوب آسیا مردم به ارث برده اند بخش نیز هست.

مردم بنگلادشی تبار در حال مرگ هستند در نرخ بالا در انگلستان زمان توجه داشته باشید. این یافته می تواند توضیح دهد که چرا آنها بیشتر احتمال دارد به تجربه عوارض. این توالی ژن است که کمتر رایج در اروپا (8%) و آسیای شرقی (4%). آن را تقریبا وجود ندارد و در آفریقا است. اما معلوم نیست چه چیزی باعث این توزیع است. “که $10,000 سوال” Zeberg گفت: بار. “یکی باید استرس است که در این مرحله این است که حدس و گمان خالص,” Paabo گفت: در مورد مطالعه است.

تحقیقات نشان می دهد ارتباط قوی بین COVID-19 و کروموزوم 3 بخش. افرادی که حمل دو نسخه از نوع سه برابر بیشتر احتمال دارد به تجربه یک فرم شدید COVID-19.

پس از نتایج آمد هفته گذشته Zeberg مطالعه یک پایگاه داده از ژن های نئاندرتال و دریافتند که کروموزوم 3 توالی یکسان است به نسخه موجود در یک نئاندرتال زندگی می کردند که در کرواسی برخی از 50000 سال پیش.

این بار اشاره می کند که یک تئوری است که می تواند توضیح دهد که پیدا کردن این است که ژن های انسان مدرن نگهداری از نئاندرتال ها کمک کرد تا در این مسابقه مبارزه با بیماری است. این ژن می تواند مسئول سیستم ایمنی بدن واکنش افراطی. این است که تشدید واکنش سیستم ایمنی بدن است که پزشکان در تلاش برای کنترل برای نجات زندگی زیر COVID-19 عوارض.

معلوم نیست چگونه این کشف می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود درمان COVID-19 و جلوگیری از انتقال رمان coronavirus. اما هنوز هم پیدا کردن که ارزش بررسی است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de