ان بی سی یونیورسال طاووس به اضافه 10 میلیون مشترک پس از راه اندازی

جریان جنگ رسما آغاز در ایالات متحده است. تاسیس بازیکنان مانند Netflix و آمازون نخست و Hulu شده اند ملاقات با رقابت شدید از دیزنی+ و HBO حداکثر در ماه های اخیر به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تلویزیون اپل+.

این وضعیت تشدید بیشتر در اواسط ماه جولای زمانی که NBC Universal, راه اندازی جریان آن خدمات – طاووس – در سراسر کشور پس از انتشار محدود در ماه آوریل است. و آن را به عنوان معلوم است که ارائه شده است را به یک عکس شروع می شود.

طاووس بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مشترکان به عنوان HBO Max

NBC Universal, شرکت Comcast امروز اعلام کرد که طاووس پیشی گرفته است 10 میلیون مشترک از خدمات جریان راه اندازی در ظرفیت محدود برای Comcast مشترکین در ماه آوریل است.این شرکت موفق به افشای چگونه بسیاری از کسانی که مشترکین امضا در سراسر کشور پس از اجرای اوایل این ماه. به همین ترتیب تعداد کاربران عضو رایگان ردیف نبود نشان داد یا نه.

در هر صورت نتایج اعلام شده توسط Comcast قرار داده طاووس در چشمگیر موقعیت پس از یک مقدار کوتاه از زمان. رقیب HBO Max برای مثال تنها 4.1 میلیون مشترک در پایان ماه ژوئن.

تلویزیون اپل+ پخش آنلاين خدمات از سوی دیگر بنا به گزارش ها بیش از 10 میلیون مشترک به عنوان فوریه است. با این حال این تعداد شامل بارهای از یک سال آزمایش و تنها 5 میلیون تا به حال به طور فعال با استفاده از این سرویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im