ملی بستنی روز 2020: بهترین مباحث و معاملات

  • ملی بستنی روز 2020 است بر ما — شما احتمالا هرگز از آن شنیده می شود اما همه شما نیاز به دانستن است که شما می توانید برخی از معاملات بزرگ در بستنی امروز و حتی چند مباحث.
  • در اینجا ما به شما نشان می دهد همه بهترین معاملات شما می توانید پیدا کردن در مغازه بستنی و رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور.

انگار نه زیادی در رفتن در حال حاضر برای منحرف کردن ما از رمان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر wreaking ویران در سراسر ایالات متحده است. بی سابقه فقدان رهبری و ژرف از اشتباهات دولت فعلی باید فرستاده جدید COVID-19 موارد بالا رفتن سرسام آور در ایالات متحده در حالی که بسیاری دیگر از مناطق در حال حاضر موفق به کاهش سرعت گسترش این بیماری بالقوه کشنده. آن را یک کابوس است و آن را نمی خواهید برای دریافت بهتر در هر زمان به زودی, اما امیدوارم یک معامله بزرگ در برخی از بستنی خوشمزه کمک خواهد کرد که شما منحرف کردن اذهان حداقل برای مدتی کوتاه.

جولای 19th, ملی, بستنی, بعد سال 2020 ساخته شده است تا تعطیلات از اهمیت ریشه. همه شما نیاز به دانستن این است که به جای داشتن یک تعهد به کسی که خرید یک هدیه است که در مورد اکثر تعطیلات این تعطیلات اجازه می دهد تا شما امتیاز شیرین در معاملات شیرین منجمد رفتار میکند.

به عنوان مورد با همه این جدید سالانه تعطیلات Offers.com گرد تمام بهترین معاملات ارائه شده توسط زنجیره ای در سراسر کشور. بیشتر به شما تخفیف بستنی و دسر یخ زده اما نیز وجود دارد چند مباحث یافت می شود. بررسی تمام معاملات بزرگ در زیر و مطمئن باشید که همچنین تماس های مورد علاقه خود را محلی متعلق به بخش خصوصی مغازه بستنی زیرا آنها ممکن است برخی از معاملات بزرگ در دسترس بیش از حد.

Alden: در دسترس در بیش از 10 ، 000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده Alden آلی بستنی محصولات $1 ارزان تر از طریق Aug. 12, سال 2020 است. فقط گیر آزاد خود را و کوپن و سر به فروشگاه های محلی خود را به گرو در اوردن.

امی بستنی: اگر شما زندگی می کنند در Austin, تگزاس—که در آن است dang داغ در حال حاضر با راه—شما در شانس هستند. امی ارائه تحویل رایگان در تمام سفارشات بیش از $25, اما تنها در آستین (با عرض پوزش هیوستون و سن آنتونیو). زندگی نمی کنند در تگزاس ؟ بدون مشکل! امی کشتی ارائه حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $100.

Baskin-Robbins: در Baskin-Robbins, آنها را نشان نمی دهد اولویت برای فقط یک روز آنها را جشن می گیرند برای کل ماه جولای. سفارش حداقل 15 دلار از طریق DoorDash و دریافت رایگان به طور منظم حرکت شبیه چمچه زنی بستنی. و یا لذت بردن از مورد علاقه خود را بستنی و مغز گردو, کیک, کیک یا مخروط تحویل به شما از طریق DoorDash کاملا رایگان با خرید از $15 یا بیشتر است.

بزرگ, گی, بستنی: به عنوان همه ما می دانیم که کسب و کارهای کوچک نیاز به عشق و حمایت در حال حاضر بیشتر از همیشه. بزرگ, گی, بستنی فقط در بازگشایی خود فوقانی سمت غرب و 85 و کلمبوس مغازه ها و به دنبال به جلو به بازگشایی بیشتر به زودی. بیایید کمک به آنها را به عقب بر گردیم روی پای خود را با زدن آنها را در Instagram و یا توقف در به می گویند “سلام” در روز ملی بستنی در روز است.

Brusters: اگر شما می خواهید برای دریافت در در دو امتیاز جایزه Bruster را ارائه ملی برای, بستنی, بعد, ثبت نام برای شیرین خود پاداش برنامه های وفاداری. آنها به شما $3 پاداش فقط برای ثبت نام. و سپس برای هر $1 شما صرف شما در کسب یک نقطه. برای هر 50 نقاط انباشته شما دریافت 5 دلار پاداش.

Carvel: چهارشنبه بهترین روز هفته در Carvel که در آنها جشن بگو Sundaes. خرید کلاسیک نرم بستنی بستنی و مغز گردو در روز چهارشنبه (15 ژوئیه شاید؟), و شما خواهد شد یکی دیگر از به صورت رایگان. که دو sundaes برای قیمت یک.

Cheesecake Factory: ملی بستنی در بعد زمان مناسب برای کشف که Cheesecake Factory باعث می شود بستنی. نه تنها که آنها آن را به فروش در فروشگاه ها. اتمام فریزر بخش محلی خود را هدف و یا خارج به تجربه یکی از هفت طعم از جمله اصلی ،

نارگیل سعادت: به جشن ملی, بستنی, بعد, نارگیل, سعادت, گیاهی بستنی شرکت ارائه شده است قابل توجه 15% کل خود را آنلاین سفارش از طریق آخر هفته از تاریخ 17 ژوئیه از طریق جولای 19. با استفاده از کد تخفیف BLISSDAY 15. و مطمئن باشید برای بررسی از خود Instagram حساب را وارد کنید برای برنده شدن یک سال از عرضه نارگیل سعادت بستنی.

سرد سنگ لبنیاتی: پیوستن به سنگ سرد و دریافت بگو رایگان ایجاد™ لود شده به حساب شما 25 امتیاز و منحصر به فرد فقط کاربران ارائه می دهد. با سنگ سرد باشگاه برنامه پاداش زمانی که شما صرف $1 شما در کسب یک نقطه. برای هر 50 نقاط انباشته شما دریافت 5 دلار پاداش در اوردن از گرو در یک در فروشگاه خرید 5 دلار یا بیشتر.

Coolhaus عالی بستنی: بستنی و دسر منجمد نام تجاری ایجاد شده در سال 2009 توسط دو گی زنان هنوز به بازگشایی مغازه خود را, اما شما هنوز هم می توانید پیدا کردن خود را منحصر به فرد با نام تجاری ملاحظه گردد, با کیفیت بالا دسر در انواع فروشگاه ها ازجمله Gelson را در بازارهای در Raley و بازار مرکزی. Coolhaus را کشتی شما را deliciousness و شامل حمل و نقل زمینی و مسئول ترین آدرس. در جشن ملی, بستنی, بعد, آنها خواهد شد و به دور یک-رایگان-item کوپن, در اوردن از گرو در تمام Publix فروشگاه های مواد غذایی. وجود خواهد داشت 20,000 کوپن های در دسترس (اول بیا اول خدمت) به توان در جولای 18 & 19.

Creamistry: اگر چه آنها هنوز اعلام ویژه ملی بستنی در بعد از معامله اگر شما مشترک شدن در لیست پستی خود را, شما دریافت 10% بعدی خود را سفارش منحصر به فرد ارائه می دهد و آخرین اخبار از Creamistry.

Cumberland Farms: راحتی و قهوه خرده فروش با تقریبا 600 مکان جشن ملی بستنی در شب ارائه شده توسط $1 هر پاینت نهایی قاشق بستنی فقط در متن کلمه بیل های اتحاد جماهیر شوروی به 64827 خود را برای دریافت تخفیف.

ملکه های لبنی موجود در یک روز, فقط, دریافت $1 در هر اندازه غوطه ور مخروط (به استثنای بچه مخروط) در شنبه, جولای 19. این پیشنهاد شامل جدید آب نبات پنبه آغشته مخروطی یا کلاسیک شکلات غوطه ور مخروطی و باز خریدنی است از طریق DQ نرم افزار تلفن همراه در مکان های شرکت در سراسر کشور.

Dippin’ Dots: به افتخار ملی, بستنی, بعد, هاپ بیش از دو Instagram و یا Facebook حساب Dippin نقطه برای یک شانس برای برنده شدن یک سال از عرضه Dippin’ Dots. برنده اعلام خواهد شد در جولای 19.

دوستانه است: خانواده پسند رستوران شناخته شده برای آن کسی که شام میخورد-غذاهای سبک و 22 طعم بستنی یک افسانه برنامه های وفاداری. عضویت در دوستانه را BFF باشگاه و دریافت 25% سفر بعدی خود را. و به عنوان یک بورس عضو در جولای 18, در جشن سالگرد خود را, دریافت قیمت به طور منظم $4 مخروط بستنی فقط برای $.0.85 تمام آخر هفته طولانی.

Graeter است: ایجاد فرانسوی گلدان بستنی پس از سال 1870 است که ارزش کمی یخ مغز و البته یک نسخه ویژه عطر و طعم. سعی کنید Graeter تولد کیک بستنی, و در حالی که شما در آن هستید را وارد کنید سالانه خود را رنگ آمیزی مسابقه. ارسال مطلب توسط در تاریخ 31 ژوئیه برای یک شانس برای برنده شدن جوایز (اطلاعات بیشتر در Facebook صفحه).

دیدند: بهترین راه برای جشن ملی بستنی بعد که دیدند نرم در خدمت بستنی! در بازگشایی دیدند بوتیک ها و کافه ها در سراسر کشور نرم می کنند و sundaes خواهد بود خرید یکی-یکی 50% off on یکشنبه, جولای 19. دانلود برنامه جدید خود را برای پیدا کردن اگر شما محلی بوتیک یا کافه باز است و سفارش آنلاین به صورت منظقه وانت و یا تحویل.

تخته سنگ مرمر لبنیاتی: بستنی به سادگی نباید به تنهایی. و تخته سنگ مرمر لبنیاتی و MaggieMoo بستنی این را می دانند. در هر دو تخته سنگ مرمر و MaggieMoo را شما می توانید دریافت رایگان kid-اندازه بستنی فنجان یا مخروطی هنگامی که شما خرید به طور منظم فنجان یا مخروطی یکشنبه از طریق پنج شنبه.

PetSmart: روز ملی بستنی روز, PetSmart دارای سنت های بستنی رایگان در PetSmart PetsHotels. مایل به ادامه این سنت در برخی از راه این سال آنها در حال ارائه انواع پوچ پسند بستنی رفتار در فروش, و اگر شما آنلاین سفارش شما لذت بردن از حمل و نقل رایگان برای سفارشات بیش از $49.

موج: کارخانه مواد غذایی مبتنی بر شرکت موج دار شدن می خواهد برای کمک به گیاهخواران جشن ملی بستنی در ماه است. خرید 4 بسته یا 6-بسته موج دسر منجمد و دوم 50 ٪ off!. بررسی خود را در فروشگاه آنلاین و امکان استفاده از این مجلل معامله قبل از ژوئیه به پایان می آید.

صوتی: پرداخت نصف قیمت برای Oreo, انفجار هنگامی که شما سفارش از طریق صوتی برنامه است.

Steak ‘n Shake: دانلود Steak ‘n Shake, برنامه تبدیل شدن به یک عضو از برنامه های وفاداری خود و دریافت رایگان لرزش.

استوارت مغازه: در پنج شنبه, جولای 19, افتخار ملی بستنی روز استوارت مغازه ها است دعوت شما را به خود را و مغز گردو برای تنها $1.99 به علاوه مالیات. اگر شما زندگی می کنند و یا در حال بازدید از نیویورک و یا جنوب ورمونت, مطمئن شوید که برای متوقف کردن توسط یکی از 335 مغازه ها و آزمون خود را و مغز گردو-ساخت مهارت های خود را.

زیر صفر نیتروژن بستنی: زیر صفر جشن سالگرد 15 فقط یک روز قبل از ملی بستنی در روز است. بنابراین در جولای 18, به افتخار هر دو amazingness نیتروژن بستنی و دیدنی تعطیلات مشتریان می توانند با شتاب حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی بین 2 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر به صورت رایگان در تمام 50 مکان در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

Yogurtland: به افتخار ملی بستنی روز, Yogurtland خواهد شد با ارائه دو امتیاز برای پاداش واقعی برای اعضای هر takeout سفارش! پیدا کردن طعم مانند پرتقال و شکوفه هلو سفید نور, بستنی, موشک, پاپ, Sorbet, و بیشتر!

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از 15 سال برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات در ایالات متحده و سراسر جهان است. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de