ناسا ادم خائن و بدنهاد lunar rover خود را دریافت کنید کاوشگر از پیتسبورگ

  • ناسا فقط انتخاب یک کاوشگر به کشتی خود ادم خائن و بدنهاد مریخ نورد به ماه برای یک آب-شکار ماموریت در سال 2024.
  • The VIPER ماموریت را شکار آب بر روی ماه را قطب جنوب ارائه ناسا با اطلاعات در منابع بالقوه است که می تواند مورد استفاده برای ماموریت های آینده.
  • این کاوشگر ادم خائن و بدنهاد را سوار است و در حال ساخته شدن توسط پیتسبورگ بر اساس Astrobotic برای $199.5 میلیون.

انسان ممکن است به مقصد به کاوش در منظومه شمسی (و شاید فراتر از آن اما هیئت منصفه هنوز در آن است), اما, اول, این احتمالا ایده خوبی است که ما کشف نزدیک “جهان” به زمین که اتفاق می افتد به خود ما ماه. حتما ما شده است وجود دارد قبل از, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای دیدن و ناسا است ramping تا تلاش های خود را به شیر ماه بالقوه با یک سری از ماموریت های جدید به اوج خود رسید در بازگشت انسان به سطح ماه است.

یکی از این ماموریت های بدون سرنشین است که به نام ادم خائن و بدنهاد یا رايحههاي بررسی قطبی Exploration Rover اگر ایجاز چیزی که شما نمی. به عنوان نام نشان می دهد مریخ نورد خواهد سر به ماه را در قطب جنوب به اکتشاف و جستجو برای منابع و بزرگترین مورد در آن شکار روبنده لیست آب است. اول اما به آن نیاز دارد در واقع زمین وجود دارد.

ناسا امروز اعلام کرد یک همکاری جدید با پیتسبورگ بر اساس Astrobotic که دریافت خواهد کرد فقط خجالتی از 200 میلیون دلار برای توسعه این کاوشگر قمری که ادم خائن و بدنهاد ربات را در آن سفر به سطح ماه است.

“این یک افتخار و مسئولیت انتخاب شود توسط ناسا برای رساندن این ماموریت از اهمیت ملی” Astrobotic مدیر جان تورنتون در بیانیه ای گفت. “Astrobotic قمری خدمات لجستیک ایجاد شد برای باز کردن یک دوره جدید در ماه. ارائه ادم خائن و بدنهاد به دنبال آب و صحنه را برای اولین انسانی خدمه پس از آپولو مظهر رسالت ما به عنوان یک شرکت.”

ما در حال حاضر می دانیم که وجود آب بر روی ماه. بسیاری از آن قفل شده است دور در یخ و مواد سطح ماه به نام قمری سنگپوش است که به فکر برگزاری یک مقدار قابل توجهی. در برخی از مناطق از ماه مانند قطب دهانه های بزرگ ممکن است نگه دارید مقادیر عظیمی از آب یخ در مناطقی که نور خورشید هرگز می رسد.

ادم خائن و بدنهاد سفر به قطب جنوب ماه را اجازه خواهد داد که آن را به نمونه برداری از سطح مواد و تجزیه و تحلیل آنها. اطلاعات در مورد محتوای مواد ارسال خواهد شد بازگشت به زمین ارائه دانشمندان ناسا اطلاعات حیاتی در منابع بالقوه این منطقه است.

این ماموریت می تواند راه اندازی به عنوان به زودی به عنوان 2024, اما در عین حال ناسا ارسال خواهد شد برخی از ابزار ادم خائن و بدنهاد bot خواهد بود مجهز به ماه برای تست. این ابزار را به اثبات ارزش خود را و مهندسین این فرصت را به آهن از هر ممکن قبل از ادم خائن و بدنهاد لندرور عازم ماموریت آن این است که انتظار می رود حدود 100 روز زمین.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de