ناسا موشک SLS پاره باز مانند قلع می

  • ناسا آن را نابود گران فضا راه اندازی سیستم موشک در طول آزمایش, اما آن را کاملا برنامه ریزی شده است.
  • این آژانس فضایی به فشار سخت افزار فراتر از محدودیت های خود را به می دانم که چقدر آن را می تواند تحمل و آن را جمع آوری مقدار زیادی از داده ها از هر یک از این آزمون.
  • ناسا امیدوار است این SLS را حمل فضانوردان به ماه تا سال 2024.

ناسا است که به رهبری بازگشت به ماه. این برنامه برای ارسال فضانورد به سطح ماه تا سال 2024 — هر چند که تاریخ همیشه به نظر می رسید کمی بیش از حد خوش بینانه برای بسیاری از کارشناسان و زمانی که آن را نشانی از آن را می توان با استفاده از SLS یا فضا راه اندازی سیستم موشک به آن اتفاق می افتد. SLS شده است در حال توسعه برای مدتی طولانی و آن را از طریق آزمایش های دقیق برای اطمینان از آن را مطابق ناسا خواسته است.

در حال حاضر ناسا منتشر کرده است تصویری نمایشگاه خود را تخریب موشک SLS. توسط عمدا هل دادن موشک های گذشته آن طراحی شده محدودیت برای قدرت آژانس فضایی می شود یک ایده بهتر از چقدر دوام آن را واقعا است. تصویری از این آزمون ها به اشتراک گذاشته شده است اما این اولین بار است که ما را وادار به دیدن پشت صحنه چگونه از آن همه رفت.

به عنوان شما می توانید در این ویدئو ناسا را نابود کرده است SLS در یک زن و شوهر از راه های مختلفی از جمله تست فشار که منجر به بدنه موشک ترکیدن باز مانند یک نوشابه می تواند. این واقعا باور نکردنی به خصوص زمانی که شما در نظر بگیرید که چقدر حتی این ساخته شده است-به-می شود-تخریب موشک هزینه برای ساخت (صدها میلیون دلار به محافظه کار خواهد بود).

ناسا زیر را ارائه می دهد زمینه را برای این فیلم می بینیم:

ناسا از تکمیل سازه آزمون کمپین nasa’s Space Launch System (SLS) موشک در آژانس از مرکز پروازهای فضایی مارشال در هانتسویل ، یک نسخه آزمایشی از این موشک را به اکسیژن مایع تانک عمد تحت فشار قرار دادند به محدودیت های آن در 22 ژوئن.

مهندسین در مارشال آزمون آزمایشگاه مشغول به کار با SLS تیم به آزمون چهار سازه را تشکیل می دهند که بسیاری از این موشک را 212-پا هسته مرحله و همچنین ساختار را تشکیل می دهند که کل قسمت بالای موشک. آزمون نهایی به این نتیجه نزدیک به سه سال و ساختاری سری تست که واجد شرایط ساختاری طراحی این چند عناصر سخت افزاری برای موشک است که راه اندازی خواهد شد ناسا آرتمیس ماموریت ها و فضانوردان به ماه.

با ثروت از اطلاعات ناسا جمع آوری در طول این آزمون آژانس فضایی می توانید مطمئن باشید که این فضاپیما را نگه دارید تا به نیروهایی که اعمال خواهد شد در طول یک ماموریت عادی. آن را نیز فراهم می کند برخی از صلح از ذهن است که این موشک می تواند مقاومت در برابر تنش اضافی باید چیزی اشتباه است اما مانند هر قطعه از سخت افزار ناسا تا کنون فرستاده شده به فضا, آن را باید یک نقطه شکستن.

ناسا انتظار دارد که در نهایت به ارسال انسان به ماه با استفاده از یکی از این راکت ها. کوتاه زمانی انتقاد شده است توسط بسیاری از, اما نرخ که در آن همه چیز با هم نشان می دهد که ممکن است به 2024 راه اندازی پنجره. چیزهایی که همیشه می تواند در آینده تغییر دهید ،

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>