ناسا پشتکار rover است تا پس از نزدیک به آماده بودن برای مریخ

  • ناسا پشتکار مریخ نورد در حال حاضر بسته بندی شده و آماده خود را برای سفر به مریخ است.
  • مریخ نورد متصل شد برای فرود مرحله از فضاپیما است که حمل آن را از طریق فضا به سیاره سرخ.
  • مریخ نورد می تواند راه اندازی در اوایل ژوئیه 17.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

که (تقریبا) یک بسته بندی برای ناسا پشتکار رور روش آماده سازی! این مریخ نورد به تازگی قرار داده و به آن “راه اندازی پیکربندی” است که فقط یک راه فانتزی گفتن که مهندسین به آرامی کهنه آن را به محفظه آن است که در خدمت به عنوان موقت آن خانه به عنوان آن را می سازد طولانی سفر از زمین به مریخ است.

جای تعجب نیست, آماده سازی ماشین آلات با تکنولوژی بالا مانند پشتکار برای سفر به یک سیاره دیگر یک امر پیچیده. در یک پست جدید در وبلاگ ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت توضیح می دهد چه اتفاقی می افتد هنگامی که محکم بسته بندی رور در واقع باعث می شود آن را به سیاره سرخ.

به عنوان شما می توانید با دیدن تصویر بالا به اشتراک گذاشته شده توسط JPL این مریخ نورد به wedged به جای ترس محفظه برای آن سفر. آن اجزای مختلف در حال محافظت از خطر در طول صعود از زمین, اما آن را نیز قادر به بهار به اقدام پس از آن زمین بر روی مریخ است. این روند در واقع نوع از تلفن های موبایل کمی مانند یک صحنه از یک فیلم اکشن است.

“وقتی که آن زمان برای این مریخ نورد به مریخ با سه [پرواز-جدایی پیچ و مهره] منتشر خواهد شد با اتش بازی اتهامات و فضاپیما اجرا خواهد شد آسمان جرثقیل مانور: نایلون کابل قرقره کردن از طریق آنچه که به نام افسار خروج راهنماهای برای کاهش rover 25 زیر تبار مرحله” JPL توضیح می دهد. “هنگامی که پشتکار حواس آن را در سطح pyrotechnically اخراج تیغه را قطع طناب و فرود مرحله پرواز. آسمان جرثقیل مانور را تضمین می کند پشتکار زمین خواهد شد بر روی سطح مریخ به گونه ای دیگر اجزای فضاپیمای بین بردن نیاز به یک مجتمع کارگیری روش.”

در واقع کوچک انفجار خواهد اطمینان حاصل شود که پشتکار می تواند خود را از آن محافظ محدودیت ها و رسیدن گرد و خاکی سطح مریخ در یک قطعه. آن را بسیار وحشی به فکر می کنم که موفقیت این ماموریت بستگی دارد “کوچک اتش بازی اتهامات” اما ما اطمینان داریم که ناسا می داند آنچه در آن انجام.

“اتصال مریخ برای فرود مرحله یک نقطه عطف بزرگ برای این تیم به دلیل این اولین فضاپیمای قطعات به گرد هم می آیند برای راه اندازی خواهد شد و آنها در گذشته برای جدا کردن زمانی که ما رسیدن به مریخ” JPL دیوید حریره در بیانیه ای گفت. “این دو مجامع باقی خواهد ماند بصورتی پایدار و محکم nestled با هم تا زمانی که آنها در حدود 65 پا بر روی سطح مریخ است.”

در حال حاضر با مریخ نورد نصب شده بر روی بخشی از فضاپیما است که در واقع آن را به مریخ علم و تیم مهندسی می دانم که آنها در کشش نهایی. راه اندازی پنجره باز می شود در ژوئیه 17.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>