• ناسا پشتکار مریخ نورد مجهز به مجموعه ای از تصویربرداری ابزار است که کمک خواهد کرد که آن حرکت و مطالعه چشم انداز مریخ است.
  • در مجموع از پنج بصری ابزار نصب شده بر روی مریخ نورد سر هر کدام با یک نقش را بازی کند.
  • مریخ در 2020 ماموریت است که هنوز هم میله میله برای راه اندازی این تابستان با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هنگامی که ناسا راه اندازی مریخ پشتکار مریخ نورد به سیاره سرخ در این تابستان از آن خواهد شد پیشرفته ترین قطعه از تجهیزات فضایی آژانس تا کنون فرستاده شده وجود دارد. این ماشین های باور نکردنی از بالا به پایین و مطمئن شوید که آن را همیشه می داند که در آن است رفتن آن شده است مجهز به یک مجموعه کامل از شیشه ،

به عنوان ماموریت تیم همچنان به آماده شدن برای راه اندازی روز rover سیستم های مختلف در حال گرفتن مقدار زیادی از توجه. تضمین این که همه چیز کار به عنوان در نظر گرفته شده که پشتکار زمین در مریخ به معنی بررسی و سپس rechecking هر جزء. در یک پست جدید در وبلاگ ناسا توضیح می دهد که چگونه rover مجموعه ای از دوربین فقط گذشت بسیار مهم “تست چشم.”

مانند آن رور برادران که در حال حاضر بر روی مریخ, پشتکار است که مجهز به چندین ابزار تصویربرداری است که نه تنها اجازه می دهد آن را به حرکت بلکه به مطالعه اشیاء و زمین از این سیاره است. در تصویر بالا می بینید نه یکی نه دو اما در مجموع از پنج تصویربرداری ابزار است.

ناسا توصیف rover “سر” بدین ترتیب:

دکل سر حاوی SuperCam ابزار. (لنز آن است که در دایره ای بزرگ باز است.) در جعبه خاکستری در زیر دکل سر دو Mastcam-Z imagers. در بیرونی طرف کسانی که imagers هستند rover دو جهت یابی دوربین.

که تعداد زیادی از کل تصویربرداری و پشتکار را قرار داده و آن را به استفاده از زمانی که آن می رسد مریخ در اوایل 2021. در طول آزمایش در سال گذشته ناسا توضیح داد: آنچه که این برنامه را با تمام کسانی که چشم الکترونیکی.

“همراه با لیزر و طیف, SuperCam را تصویرساز را بررسی مریخ سنگ و خاک به دنبال ترکیبات آلی است که می تواند مربوط به گذشته زندگی در مریخ” آژانس فضایی توضیح داد. “مریخ نورد دو Mastcam-Z با وضوح بالا دوربین های دیجیتال را با هم کار کنند به عنوان یک multispectral, برجسته تصویربرداری ابزار به منظور افزایش مریخ در 2020 rover رانندگی و core-قابلیت نمونه برداری. این Mastcam-Z دوربین نیز فعال علوم اعضای تیم به رعایت جزئیات در سنگ ها و رسوبات در هر محل در داخل مریخ نورد را در زمینه کمک به آنها را به قطعه با هم سیاره زمین شناسی.”

البته این مریخ نورد تنها قادر خواهد بود به استفاده از تمام این فانتزی ابزارهای اگر آن را در واقع باعث می شود آن را به مریخ و با زمان جهانی بهداشت بحران معلوم بود اگر مریخ در 2020 ماموریت بود و واقعا قصد راه اندازی به عنوان برنامه ریزی شده.

خبر خوب این است که تا آنجا که ناسا نگران است این ماموریت است که هنوز هم در مسیر اوایل تابستان راه اندازی. اما اگر این ماموریت بودند به عقب رانده شود به هر دلیلی این امر به معنای قابل توجهی به تاخیر بیاندازد. با توجه به ماهیت مدار مریخ نسبت به زمین اولین ناسا می توانید راه اندازی rover خواهد بود در سال 2022 اگر آن را به نحوی از دست رفته خود را برنامه ریزی 2020 تاریخ راه اندازی.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im