ناسا کاوشگر افق های جدید فقط میخ دیگری ‘اولین’

  • ناسا کاوشگر افق های جدید قادر به کمک اندازه گیری فاصله بین دو ستاره و ما صفحه اصلی سیستم تشکر به آن مکان از راه دور.
  • کاوشگر تصاویر از ستاره بودند در مقایسه با تصاویر از همان ستاره شات از زمین و محققان محاسبه فاصله.
  • یکی از ستاره پروکسیما قنطورس میزبان سیارات است که مدت طولانی است که مورد علاقه ستاره شناسان به عنوان یک پتانسیل خانه های آینده برای بشر استعمارگران.

ناسا بسیاری از پرقدرت فضا زل زده سخت افزاری را در اختیار دارد. از تلسکوپ زمینی به دور چشم از تلسکوپ های آژانس فضایی می تواند به طور مستقیم توجه خود را در فقط در مورد هر ویژگی از آسمان شب را بخواهد. این کاوشگر افق های جدید است ارائه ناسا فرصت های جدید برای مشاهدات منحصر به فرد از جهان هستی و قادر است از جمله شاهکارهای چون هیچ جا در نزدیکی زمین و در همه.

به عنوان طبیعت توضیح می دهد که در طولانی جدید مقاله افق های جدید کاوشگر موفق به اندازه گیری فاصله بین دو ستاره های دوردست با تشکر از موقعیت فعلی خود را در نزدیکی بیرونی می رسد از سیستم خورشیدی ما است.

ترفند برای اندازه گیری فاصله از اشیاء در فضا هستند که فوق العاده دور است به مشاهدات را از دو مکان های متفاوت. دورتر از این دو مکان از یکدیگر آسان تر از آن است که به رسم آن را. در این مورد ناسا مشاهده شده دو ستاره — یکی به نام گرگ 359 و دیگر پروکسیما قنطورس — از زمین و همچنین از افق های جدید کاوشگر که به مدت طولانی پس از گذشت مشتری است و در حال حاضر حلق آویز کردن در نزدیکی کمربند Kuiper.

از طبیعت:

چرا که افق های جدید در حال حاضر 46 بار دورتر از خورشید نسبت به زمین به دو نقطه نظر در حال دور به اندازه کافی است که ستاره موقعیت نگاه کمی متفاوت با توجه به دیگر اشیاء دور. با اندازه گیری تفاوت که ستاره شناسان می توانید محاسبه دو ستاره’ فاصله از زمین است.

دانستن فاصله بین افق های جدید و زمین و سپس مقایسه این تصاویر را ببینید که چگونه بسیاری از ستاره های نقل مکان کرد و در مقایسه با دیگر اشیاء در دور پس زمینه محققان قادر به استفاده از یک تکنیک به نام اختلاف منظر برای تخمین فاصله بین ستاره ها و زمین است.

قادر بودن به فاصله نزدیکی از ستاره ها و زمین مهم است برای تعدادی از دلایل است که توسط این واقعیت است که اگر ما همیشه امید به تبدیل شدن به یک interstellar گونه ما در حال رفتن به بازدید از این مکان است. در حال حاضر پروکسیما قنطورس به نظر می رسد مانند یک نامزد نخست.

پروکسیما قنطورس است که فقط بیش از 4 سال نوری دور از زمین است. که هنوز هم باور نکردنی فاصله و ما قطعا لازم نیست که این فن آوری حتی به رویا در مورد بازدید از آن در حال حاضر, اما در آینده چه کسی می داند ؟ ستاره شناخته شده است به میزبان حداقل دو اما احتمالا سه (یا بیشتر) سیارات. دانشمندان فکر می کنم ماهیت فرار از ستاره ممکن است نفی هر گونه امکان که زندگی ریشه گرفته بر روی این سیاره است که آن را احاطه کرده است اما ما فقط نمی دانم برای مطمئن.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>