ناسا مریخ ‘مول’ حماسه است ناراحت و غمگین

  • ناسا کاوشگر InSight خود چکش کاوشگر که انجام نمی آنچه در آن است.
  • این ابزار با نام مستعار “مول” نمی تواند به نظر می رسد به گرفتن بر روی نرم مریخ خاک مانع توانایی خود را برای حفاری به عمق آن نیاز به جمع آوری اطلاعات مفید.
  • ناسا است که در ادامه به کار گرفتن خط و خال به کار به عنوان در نظر گرفته شده اما

شما واقعا به آن دست به ناسا; آژانس فضایی قطعا نمی دهد تا به راحتی. بهترین مثال که ممکن است در جریان حماسه مریخ کاوشگر InSight که وارد سیاره سرخ در اواخر سال 2018 است. این کاوشگر با خیال راحت لمس کردن و شروع به انجام علم اما یکی از ابزار آن اقدام شده است تا در یک راه بزرگ است. خود-چکش پروب شناخته شده به عنوان “مول” قرار است به بسیاری از فوت در این سیاره در حال حاضر, اما آن را هنوز هم حلق آویز کردن در سوراخ سمت راست در نزدیکی سطح.

کاوشگر ناتوانی چکش خود را عمیق تر به این سیاره شده است به خوبی وقایع و ناسا فقط نشان از یک به روز رسانی جدید است که نشان می دهد همه چیز واقعا بهبود یافته است که خیلی از آخرین باری ما را در بررسی.

مول طراحی شده است به چکش خود را عمیق تر به مریخ, خاک, اما آن را فقط نمی گرفتن بر روی خاک سست را پوشش می دهد که این سیاره است. بدون به اندازه کافی اصطکاک به فشار خود را عمیق تر پروب نگه داشته و ظاهر ، ناسا برداشته و یک پوشش محافظ قرار دارد که به خط و خال ورود سوراخ و سپس با استفاده از کاوشگر InSight را بازوی روباتیک به مطبوعات در برابر خاک و افزایش اصطکاک است. این کار برای مدت زمان, اما این کاوشگر در نهایت از دست گرفتن آن و برگشتم بیرون.

بعد مداخله جدی تر درگیر با استفاده از بازوی روباتیک و آن حرکت شبیه چمچه زنی به فشار پروب را به سوراخ. که به نظر می رسید به کار تا به یک نقطه اما ناسا در جدیدترین به روز رسانی به برخی اخبار نگران کننده. آن را تبدیل به آشکار است که مول نیست در واقع حفر و آن را در واقع ممکن است فقط jostling مورد در سوراخ آن را در حال حاضر حفر شده خود را.

از طریق ناسا:

آن را بیشتر به خاک سپرده شد و در حال حاضر به لطف تلاش های اخیر برای فشار بر مول با حرکت شبیه چمچه زنی در انتهای بازوی روباتیک. اما آیا از آن خواهد شد قادر به حفاری های عمیق به اندازه کافی – حداقل 10 فوت (3 متر) – برای دریافت دقیق درجه حرارت خواندن این سیاره باقی مانده است دیده می شود. تصاویر گرفته شده توسط بینش در طول چهار شنبه, ژوئن 20, چکش جلسه نشان می دهد بیت از خاک jostling در داخل حرکت شبیه چمچه زنی – ممکن است شواهدی وجود دارد که مول آغاز شده بود تندرست در محل ضربه زدن به پایین حرکت شبیه چمچه زنی.

مول انجام داده است و اساسا هیچ مفید حفر پس از آن برای اولین بار مستقر شده اند. این طراحی شده است که قادر به حفاری تا آنجا که 16 پا درون این سیاره و نیاز به حفاری حداقل 10 فوت به ارائه هر گونه اطلاعات قابل اعتماد. وجود دارد هیچ گفتن یا نه مول در نهایت تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را, اما در حالی که در حال حاضر هر مول به روز رسانی شده است غمگین تر از گذشته است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im