• ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار فقط به اطراف چرخید به نام علم.
  • مریخ نورد تحمل چندین روز از تعادل تست به دست آوردن برخی از وزن به اطمینان حاصل شود که آن مرکز ثقل است که دقیقا همان جایی که آن را باید برای یک سفر امن و فرود بر روی مریخ.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ناسا است که به سرعت در حال نزدیک شدن به راه اندازی آن مریخ در 2020 ماموریت بسیار سوار بر یک موفق راه اندازی و سفر به سیاره سرخ آژانس فضایی است که مصرف آن تهیه یک گام در یک زمان. اخیرا رور پشتکار صرف سه روز کامل تحت ظریف روند تعادل تست.

این صدا ممکن است مانند یک گام بسیار مهم است اما اطمینان حاصل کرد که این مریخ نورد به درستی متعادل فوق العاده حیاتی است. به عنوان مریخ در 2020 ماموریت برگ زمین و شروع آن سفر طولانی به مریخ وزن اختلاف می تواند نه تنها باعث فضاپیما برای پرواز inaccurately اما شاید حتی به خطر اندازد رور هنگامی که آن را آماده برای ایجاد آن فرود به سطح این سیاره.

به عنوان ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ, روند حصول اطمینان از این مریخ نورد به درستی متعادل طول می کشد بیش از شما ممکن است انتظار داشت.

“دقیق سه روز روند آغاز شد و با پشتکار بودن برداشته بر روی مریخ نورد گردش ثابت” JPL توضیح می دهد. “این تیم سپس به آرامی چرخش مریخ نورد در اطراف آن محور x- یک خط فرضی است که گسترش از طریق رور از دم خود به خود جلو آن به منظور تعیین مرکز ثقل (نقطه ای که در آن وزن به طور مساوی پراکنده در همه طرف) نسبت به محور.”

دانشمندان سپس این مریخ نورد بر روی یک “چرخش میز” برای تشخیص این فضاپیما را مرکز ثقل نسبت به آن z-axis. با تمام این خوانش این تیم سپس در مورد اصلاح هر گونه توزیع جرم مسائل با اضافه کردن وزن در هر کجا که لازم بود. در مجموع این مریخ نورد به دست آورده حدود 14 کیلو وزن اضافی در تعادل روند. که ممکن است صدای بسیار کمی, اما زمانی که شما در نظر بگیرید که این مریخ نورد در وزن بیش از 2,250 پوند, آن را واقعا فقط یک قطره در سطل است.

این تازه-تکمیل نقطه عطف فقط آخرین شواهد که ناسا هنوز در برنامه ریزی برای راه اندازی مریخ در 2020 ماموریت. که فوق العاده مهم پس از یک تاخیر به ماموریت خود از ژوئیه/اوت پرتاب پنجره به معنی عقب هل دادن ماموریت تمام راه را به 2022 در اولین.

با توجه به ماهیت مدار سیاره ماموریت به مریخ از زمین تنها عملی هر چند سال و با آژانس فضایی اروپا در حال حاضر مجبور به تاخیر در آن ماموریت ExoMars از 2020 تا 2022 ناسا می خواهد به انجام همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که پشتکار مریخ نورد در برنامه باقی می ماند.

مریخ در 2020 راه اندازی پنجره باز خواهد شد در جولای 17th, که در آن نقطه ناسا خواهد شد و تا اوت 5 به ارسال آن فضاپیما skyward. مریخ نورد خواهد شد و سپس لمس کردن بر روی مریخ در ماه فوریه از 2021.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im