ناسا کاوشگر کنجکاوی در مورد مته به این عجیب و غریب سنگ

  • ناسا مریخ کاوشگر کنجکاوی وارد در بعدی آن حفاری محل و قصد دارد برای نمونه برداری از یک سنگ شناخته شده به عنوان “Breamish.”
  • کنجکاوی صرف تعطیلات آخر هفته, شلیک لیزر در سنگ و دیگران در منطقه به جمع آوری داده ها و رله آن را بازگشت به زمین است.
  • ناسا پشتکار مریخ نورد میله میله برای راه اندازی توسط اوت 15.

ناسا پشتکار رور ممکن است فقط در مورد آماده خود را به پرواز در آن ماجرا به سیاره سرخ — اگر آن را می توانید گول زدن هر گونه تاخیر بیشتر است — اما سلف خود است که هنوز هم سخت در کار ساخت خود اکتشافات در مریخ. کنجکاوی اخیرا اقدام به یک محل جدید و شناسایی آنچه دانشمندان ناسا توصیف به عنوان یک سنگ با “برخی از جالب تنوع رنگ.”

چه یک ربات مریخ انجام دهد زمانی که آن را می یابد جالب سنگ ؟ این آموزش مناسب به آن ، به عنوان ناسا کنجکاوی تیم توضیح می دهد که در یک به روز رسانی در وب سایت خود مریخ نورد در حال حاضر در حال آماده شدن برای سوراخ کردن سنگ شناخته شده به عنوان “Breamish” برای دیدن آنچه که اسرار آن را ممکن است پنهان شده است.

قبل از حفاری به فرد به دنبال سنگ کنجکاوی برای اولین بار تا به حال به تجزیه و تحلیل و نگاهی به برخی از اندازه گیری. آن است که بیش از آخر هفته با استفاده از یک لیزر ویژه به انفجار سنگ با طول موجهای مختلف و جمع آوری داده ها. آن را نیز کارگردانی آن لیزر در برخی دیگر در نزدیکی سنگ است که از علاقه به علم در تیم است. در آخرین روز از تعطیلات آخر هفته مشغول کنجکاوی gazed skyward به گرفتن برخی از تصاویر از ابرها و “اندازه گیری گرد و غبار در جو محتوا.”

“کنجکاوی وارد شده در نزدیکی محل تمرین بعدی خواهد شد و صرف تعطیلات آخر هفته تجزیه و تحلیل یک سری از اهداف ما در فضای کاری” کنجکاوی تیم گفت: از برنامه های خود را برای تعطیلات آخر هفته. “مریخ نورد را نیز به دست آوردن یک سری از وضوح بالا و رنگ تصاویر, هر دو به شناسایی مناسب مته محل در نزدیکی میدان و در ادامه آن شناسایی دیگر زمین شناسی واحد در این نزدیکی هست و در طول رور درایو مسیر است.”

کنجکاوی اولیه ماموریت در اصل برنامه ریزی شده برای تقریبا یک سال مریخی یا حدود دو سال زمین. آن را وارد کرده بر روی مریخ در ماه اوت سال 2012 و در جریان بوده است تا کنون از دور پیشی ماموریت اصلی خود را و انجام کل کار خیلی بیشتر به عنوان یک نتیجه.

پشتکار rover, اگر آن را در واقع مدیریت برای راه اندازی توسط آگوست 15th, وارد خواهد شد در مکان های مختلف بر روی مریخ و مقابله با آن خود را لیست طولانی از اهداف است. ناسا هیچ برنامه ای برای بازنشسته کنجکاوی مریخ نورد در حال حاضر به عنوان فرصت مریخ نورد ثابت ناسا روبات تمایل به زندگی طولانی و پربار زندگی در مریخ.

اگر برای برخی از دلیل پشتکار ماموریت نمی تواند راه اندازی اواسط ماه اوت — محدود کردن مطلق از راه اندازی پنجره — ناسا می توانست برای دو سال دیگر صبر کنید قبل از آن را می توانید در نظر بگیرید راه اندازی دوباره آن را. از آنجا که مریخ و زمین در مدار خورشید در نرخ های مختلف راه اندازی پنجره برای ماموریت مریخ تنها هر چند سال به طور متوسط.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر