• ناسا است داوطلبان استخدام به صرف هشت ماه قفل شده در یک شبیه سازی فضاپیما در راه خود را به مریخ است.
  • شرکت کنندگان خواهد شد مورد مطالعه در سراسر مصیبت خود را به عنوان دانشمندان تعیین مسافت های طولانی spaceflight بر بدن انسان و ذهن است.
  • داوطلبان پرداخت خواهد شد هر چند ناسا است که نگه داشتن دقیق مقدار دلار یک راز است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

انسان در حال رهبری برای مریخ است. ما نمی دانیم دقیقا زمانی که رفتن به اتفاق می افتد اما ناسا و دیگر آژانس های فضایی در سراسر جهان در حال حاضر در حال آماده شدن برای این رویداد. آن خواهید بود یک سفر طولانی و یکی از علامت سوال است که چقدر خوب انسان را در مقابله با قفل بودن در یک تنگ فضاپیما برای ماه ها در پایان.

به این منظور ناسا می خواهد به استخدام یک تعداد انگشت شماری از مناسب انسان به صرف عظیم هشت ماه cooped در کوچک ساختگی فضاپیما است. این آزمایش را در مسکو, روسیه و زیر یک آزمایش مشابه که در آن یک تیم از شش صرف چهار ماه در همان محدود چهارم.

این آزمایش نمی تواند انزوای اجتماعی مانند بسیاری از ما با خرید و فروش در حال حاضر — و یا حداقل کل و انزوای اجتماعی. خدمه خواهد بود و انتظار می رود به باقی می ماند در داخل جعلی فضاپیما برای تمامیت از هشت ماه به طوری که دانشمندان می توانند مطالعه اثرات چنین طولانی سلول در بدن انسان است.

شما ممکن است از خود بپرسید که چرا هر یک از این لازم است به ویژه هنگامی که ناسا در حال حاضر می فرستد انسان به ایستگاه فضایی بین المللی برای بسیاری از ماه ها در پایان. پاسخ بسیار ساده است: ایستگاه فضایی بین المللی است که احتمالا بزرگتر از شما فکر می کنم.

با ماژول های مختلف و زمینه را برای تفریح خرابی و البته علم وجود دارد مقدار زیادی به انجام زمانی که شما در حال ارسال به ISS است. اولین مسافران که مبادرت به مریخ را تجربه کنند چیزی کاملا متفاوت است. آنها نمی تواند قفل شده است و در صندلی های خود به مدت هشت ماه است اما آنها قطعا نمی خواهد که نوع آزادی است که فضانوردان ISS لذت ببرید.

ناسا مورد نیاز برای شرکت در این مطالعه به شرح زیر است:

ناسا به دنبال بسیار با انگیزه شهروندان ایالات متحده که در حال 30-55 سال و مهارت در هر دو زبان روسی و انگلیسی. مورد نیاز عبارتند از: M. S., PhD., M. D. یا تکمیل افسر نظامی آموزش. شرکت کنندگان با مدرک لیسانس و دیگر شرایط خاصی (به عنوان مثال مربوطه اضافی آموزش نظامی و یا تجربه حرفه ای) ممکن است قابل قبول نامزد به عنوان به خوبی.

هستند کسانی که شرایط رفتن به علف هرز بسیاری از ما اما ناسا مطمئنا پیدا کردن حق مردمی برای فرفره. تا آنجا که جبران می رود ناسا است که تا حدودی مبهم در جزئیات نیست اما با توجه به وعده “سطوح مختلف جبران خسارت بسته به اینکه آیا یا نه شما در ارتباط با ناسا و یا اگر شما در حال ناسا کارمند یا پیمانکار.” من کاملا مطمئن نیست چرا که ماده وجود دارد اما شما آن را داشته باشد.

شرکت کنندگان در چهار ماه مطالعه در انزوا. منبع تصویر: ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de