ناسا خواهد پرداخت تا شما را به طراحی یک ماه توالت

  • ناسا ارائه شده است تا $20,000 برای خود قمری, توالت, طرح پیش از آن آرتمیس ماموریت به ماه.
  • توالت باید جمع و جور اما همچنین نگه داشتن مقدار زیادی از زباله در عین حال نسبتا آرام است.
  • رقابت باز است تا آگوست 17th, پس از دریافت طرح های خود را آماده و بخشی از مدفوع تاریخچه

توالت ها بزرگ نیست ، مدرن, توالت, تعجب, مهندسی, اما آن را تا حد زیادی متکی بر جاذبه به انجام چیز آن است. که باعث می شود آن را یک قطعه خاص از تجهیزات به معنای زمین و این واقعا چیزی است که فضانوردان را از هر گونه استفاده برای. ادرار در گرانش صفر با تکنولوژی بالا است امور, اما آنچه در مورد حذف یک شماره دو در زمین نزدیکترین همسایه ،

ناسا نیاز به این سوال پاسخ داده شده پس از آن قرار دادن پول خود را که در آن خود را لب به لب است و ارائه $20,000 برای بهترین توالت طراحی ها است که کار نه فقط در ایستگاه فضایی بلکه در سطح ماه. که کل یک تکه از تغییر برای طراحی یک ماه, توالت, اما آن را حتی بهتر: حتی اگر شما نمی تولید طرح برنده وجود دارد هنوز هم قابل ملاحظه پاداش برای برنده 2 و 3 جای چه کسی را در صفحه اصلی $10 ، 000 و $5,000 بود.

ماه نیست به طور کامل عاری از جاذبه, البته, اما آن جلو است و تنها حدود یک ششم از آنچه در آن است بر روی زمین. شما هنوز هم می توانید کسب و کار خود را و تماشای آن را جست و خیز کردن به زمین (یا ترجیحا یک کاسه برخی از مرتب کردن بر اساس) اما در کل “فلاشینگ” مکانیسم چیزی است که شما باید به کار بر روی خود شما.

وجود دارد محدودیت های دیگر نیز از جمله اندازه. توالت نمی تواند بزرگتر از 4.2 فوت مکعب است و آن را به کار نسبتا بی سر و صدا ساخت بیش از 60 دسی بل ارزش از سر و صدا. به عنوان آن قابلیت های توالت باید قادر به گرفتن هر دو مدفوع و ادرار در همان زمان. نیز وجود دارد که ظرفیت مورد نیاز و توالت است که قادر به سوراخ کردن را به یک لیتر ادرار و 500 گرم پو قبل از شکوه کردن.

این آرتمیس ماموریت به ماه خواهد بود در کل خیلی متفاوت تر از کسانی که از برنامه آپولو. در آن زمان بشر زباله نبود بسیاری از نگرانی. فضانوردان اخراج خود را جمع آوری ادرار به فضا از فرمان ماژول و حتی چپ کیسه مدفوع در سطح ماه است. داشتن یک توالت مناسب برای استفاده در حالی که صرف وقت در ماه یک ارتقاء بزرگ در مقایسه اما آن را تا به شما برای طراحی آن است.

رقابت باز خواهد شد تا آگوست 17th, که در آن نقطه ارسالی بسته خواهد شد و داوری آغاز خواهد شد. این هیچ تضمینی وجود ندارد که ناسا با استفاده از دقیق طراحی شده توسط برنده مطلب اما آژانس فضایی است که به وضوح امیدوار به برخی از الهام برای خود قمری, توالت, طراحی, بنابراین شما هنوز هم می تواند بخشی از تاریخ است. حتی اگر آن را در ماه مدفوع تاریخچه.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>