ناسا می خواهد شما را برای کمک به این حرکت در سطح مریخ

  • ناسا در حال حاضر اجازه می دهد تا شما برچسب تصاویر جامعی توسط کاوشگر کنجکاوی به آن کمک کند و در آینده مریخ ماموریت حرکت سیاره سرخ را سطح.
  • این ابزار به نام AI4Mars می تواند به صورت آنلاین قابل دسترسی از طریق یک مرورگر وب است.
  • برچسب تصاویر می تواند در ترکیب برای ایجاد یک اجماع در مناطق از سطح است که به نظر می رسد امن و کسانی که باید اجتناب شود.

مریخ یک مکان فوق العاده جالب نه تنها برای دانشمندان اما برای گاه به گاه علم دوستداران و فضای طرفداران به طور کلی. با کنجکاوی مریخ نورد حلق آویز در اطراف سیاره سرخ را در سطح ما به طور منظم به برخی واقعا خیره کننده تصاویر, اما در واقع شرکت کننده در این ماموریت نیست معمولا ممکن است برای اکثریت قریب به اتفاق ما. که فقط تغییر کرده است.

ناسا به تازگی راه اندازی یک برنامه جدید به نام AI4Mars است که اجازه می دهد تا هر کسی و هر کس به کمک راهنمای کاوشگر کنجکاوی در سفر خود را در سراسر این سیاره است. شما می توانید دسترسی به این ابزار از طریق مرورگر وب خود را و آن را فوق العاده سرد راه برای سوزاندن چند دقیقه در حالی که کمک به بیشتر بشریت و دانش ما نزدیکترین زمین همسایه مانند.

در حال حاضر شما نمی خواهد بود قادر به در واقع هدایت مریخ نورد خود را. خواهد بود که مسخره و ناسا بدیهی است که نمی تواند اعتماد یک دسته از افراد به صورت تصادفی به تصمیم گیری خوب با آن بی بها قطعه ای از مریخ-بررسی سخت افزار. اما AI4Mars ابزار می کند به شما اجازه برچسب قطعات مختلف از مریخ به زمین است. شما می توانید برچسب سنگ, شن و ماسه, خاک و ویژگی های دیگر که مریخ نورد یا باید جذب به سمت و یا تلاش برای جلوگیری از.

برچسب های خود را خواهد شد به یک تغذیه پایگاه داده همراه با مشاهدات از دیگران با استفاده از همان ابزار است. پس از خرد تمام اطلاعات این برنامه باید یک اجماع در مورد آنچه rover دیدن است. این کمک خواهد کرد که ناسا کنجکاوی تیم و رور خود را برای درک بهتر آنچه در آن می بیند.

ناسا توصیف AI4Mars تلاش به شرح زیر است:

شما خواهید بود با استفاده از خود را برتر شناختی و توانایی های هنری به برچسب تصاویر از کاوشگر کنجکاوی در مجموع ایجاد اولین منبع باز ناوبری-طبقه بندی مجموعه داده از سیاره سرخ از آن استفاده می شود – مانند cityscapes مجموعه توسط تیم آموزش rovers به درک مریخ محیط های تخمگذار راه را برای ماموریت های آینده به باز کردن اسرار ما نزدیکترین همسایه!

آن را بسیار سرد راه برای کمک به ناسا مریخ ماموریت بدون نیاز به هوشمند به اندازه کافی برای گرفتن یک کار در آژانس فضایی (همه ما می دانیم که ما می افتد کوتاه).

ناسا پشتکار مریخ نورد در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه جولای 20th. راه اندازی اولین, تاریخ, جولای 17th, تا به حال به عقب رانده شود کمی به دلیل مسائل مربوط به مریخ نورد خود را, اما ناسا هنوز به طور کامل در نظر دارد در اجرای ماموریت در زمان. به تازگی سازمان فضایی پیشنهاد شده است که حتی اگر مسائل جدید پاپ تا پنجره پرتاب می تواند کشیده تا آنجا که اوت 15 برای اطمینان از پشتکار باعث می شود آن را به مریخ تا سال 2021.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>