ناسا هنوز هم نمی دانم چه مدت SpaceX را فضانورد ماموریت

  • ناسا تصمیم گرفته نشده چه مدت اولین crewed SpaceX پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی خواهد داشت.
  • راه اندازی خواهد شد و مرحله نهایی در تظاهرات فاز قبل از ناسا گواهی خدمه اژدها.
  • راه اندازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای مارس 27th.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما به سرعت نزدیک شدن به زمان بحران برای همکاری بین ناسا و اسپیس ایکس که به اوج رسیدن در اولین فضانورد ناسا در حال راه اندازی از خاک آمریکا پس از عصر شاتل فضایی. SpaceX توسعه آن خدمه کپسول اژدها به عنوان بخشی از NASA Commercial Crew Program, و در مارس 27th, فضاپیما را حمل یک جفت از فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی.

آن را برای رفتن به یک روز بسیار بزرگ و یک نقطه عطف بزرگ برای SpaceX و ناسا, اما هنوز هم وجود دارد یک سوال بی جواب مانده: آیا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley باقی می ماند در فضا در طول این اولین crewed SpaceX راه اندازی ؟

به عنوان Teslarati گزارش ناسا است که هنوز کار را از طریق برنامه های خود را و تصمیم گرفته نشده طول زمان این دو باقی خواهد ماند روی مدار آزمایشگاه هنگامی که آنها می رسند. ماموریت بدیهی است که یک معامله بزرگ برای SpaceX اما ناسا می خواهد آن فضانوردان به گرفتن برخی از کار انجام می شود در حالی که آنها در فضای بیش از حد.

به عنوان اولین crewed پرواز خدمه اژدها, SpaceX دوست دارم به فضانوردان با خیال راحت به فضا و سپس بازگشت آنها به زمین به سرعت نتیجه تکمیل ناسا گواهینامه و اجازه می دهد این شرکت در حال آماده شدن برای آینده راه اندازی شد. که گفت:, گرفتن انسان به فضا آسان نیست و ناسا نمی خواهید به اتلاف سفر.

در نهایت, این اولین crewed راه اندازی است که هنوز هم یک تست. این تظاهرات که این فضاپیما می تواند با خیال راحت و کارآمد ارائه دانشمندان به ISS است. بعدی سرنشین دار پرواز خدمه اژدها را ببینید ناسا ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی برای یک دوره بسیار طولانی از زمان. در حالت ایده آل ناسا می خواهم این دو ماموریت به عنوان نزدیک به هم تداخل دارند به عنوان امکان پذیر است.

“آن است که تجارت بین گرفتن فضاپیما به سرعت به تکمیل آن و صدور گواهینامه ارائه اضافی خدمه زمان در ایستگاه برای تعمیر و نگهداری و پژوهش” ناسا ISS مدیر برنامه کرک Shireman گفت: در جلسه اخیر. “آنچه که ما می خواهم به انجام از یک ایستگاه دیدگاه این است که به نگه داشتن آنها را در مدار به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم تا زمانی که خدمه-1 وسیله نقلیه فقط در مورد آماده شدن برای رفتن به ارمغان بیاورد نسخه ی نمایشی-2 خانه اجازه می دهد که گواهی کار به تکمیل و راه اندازی خدمه-1.”

این البته فرض بر این است که همه چیز به خوبی می رود با نهایی از این تظاهرات ماموریت. ناسا مطمئنا برخی از یادداشت ها برای SpaceX شاید برخی از چیزهای کوچک را خطاب یا تغییر اما هنگامی که این فضاپیما برای استفاده از گواهی توسط ناسا آن را به طور رسمی وارد سرویس با آژانس فضایی.

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>