ناسا لکه های لوله کشی دسته ای جدید, لکه های خورشیدی اشاره به افزایش فعالیت های خورشیدی

  • جدید لکه های خورشیدی و شعله های خورشیدی در خورشید خال خال شد توسط ناسا و می تواند نشانه ای است که ما در حال ورود به یک دوره افزایش فعالیت های خورشیدی.
  • خورشیدی حداقل یک دوره از فعالیت کم در آفتاب ممکن است اما ما نمی دانیم برای مطمئن برای چند ماه.
  • شعله های خورشیدی و تاجی mass ejections می تواند تاثیر ارتباطات بر روی زمین و حتی آسیب های ماهواره.

خورشید ما فوق العاده مهم است برای بقای ما. ما می خواهم به مطمئن شوید که آن را خوب و گرم و شاد در تمام زمانها است اما ما نزدیکترین ستاره می رود از طریق انواع مختلفی از حالات درست مثل هر کس دیگری. این چرخه خورشیدی شامل زمان افزایش فعالیت لکه های خورشیدی و شعله های خورشیدی شلیک کردن به طور منظم به آرام امتداد است که در آن لکه های خورشیدی و عود بسیار نادر است.

فقط چند روز پیش ناسا کمک نقطه یک دسته جدید از لکه های خورشیدی و عود قوس بالای آنها است. در یک پست جدید در وبلاگ ناسا توضیح می دهد که عود نیست به خصوص قدرتمند و نمی ثبت نام با NOAA آب و هوا فضا مرکز پیش بینی اما ناسا سخت افزاری خود قادر به تشخیص آنها است. آژانس فضایی نشان می دهد که لکه های خورشیدی و عود می تواند نشانه ای است که این ستاره در حال تبدیل شدن بیشتر فعال است ،

خورشید به طور معمول اجرا می شود در چرخه است که در گذشته حدود 11 سال به طور متوسط. در طول زمان از فعالیت های بالا به نام خورشیدی حداکثر لکه های خورشیدی و عود مکرر. آن را در طول این زمان است که زمین در بیشترین خطر نهفته تاجی توده جهشی است که چه اتفاقی می افتد زمانی که خورشید spews ذرات را به فضا فوق العاده در سرعت های بالا. اگر زمین در محل اشتباه در زمان اشتباه است که نوع فضا آب و هوا می تواند مانع ارتباطات و باعث مشکلات با مدار فضاپیما است.

خورشیدی حداقل در مقابل یک دوره از زمان که خورشید است که نسبتا آرام است. محققان بر این باورند ما در میان یک خورشیدی حداقل در حال حاضر پس از رویت جدید لکه های خورشیدی و عود ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما به عنوان Spaceweather گزارش تازه-شناسایی ویژگی های ناپدید شد تا به سرعت در حال است که ناظران حتی نمی زمان به فروشگاه آنها را نشان می دهد خورشیدی حداقل هنوز در نوسان کامل است.

اما واقعیت این است که لکه های خورشیدی ظهور در تمام نشان می دهد که ما ممکن است به آرامی ترک خورشیدی حداقل و بازگشت به یک دوره شدید تر فعالیت های خورشیدی. محاسبه پایان خورشیدی حداقل این است که در واقع کمی مشکل تر از شما ممکن است فرض کنیم.

“این نوسانهای می تواند نشانه ای است که خورشید است و احتمالا دور تا به چرخه جدید را تصویب کرده است و از طریق حداقل” ناسا می نویسد. “اما در آن طول می کشد حداقل شش ماه خورشیدی مشاهدات و لکه های خورشیدی-پس از شمارش حداقل به وقتی که آن رخ داده است. چرا که حداقل تعریف شده است با کمترین تعداد لکه های خورشیدی در یک چرخه دانشمندان نیاز به دیدن اعداد به طور مداوم در حال افزایش قبل از آنها می تواند تعیین کند که دقیقا آنها در پایین. این بدان معناست که انرژی خورشیدی حداقل یک مثال تنها در تشخیص حقیقت: از آن می تواند شش تا 12 ماه پس از این واقعیت به تایید می کنند که حداقل در واقع گذشت.”

ناسا قطاری از عکس جدید لکه های خورشیدی و شعله های خورشیدی در خورشید است. منبع تصویر: ناسا/رصدخانه دینامیک خورشیدی/شادی Ng

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر