ناسا shakeup همچنان به عنوان ISS, مدیر, مراحل پایین

  • ناسا در ایستگاه فضایی بین المللی, مدیر برنامه, کرک Shireman تصمیم به بازنشسته تنها چند هفته پس از اولین تجاری خدمه ماموریت به ISS یک موفقیت بود.
  • Shireman بنا به گزارش ها تا به حال برنامه ای برای بازنشستگی پیش از SpaceX راه اندازی و برنامه ریزی شده بود از پست خود در این سال صرف نظر از عوامل خارجی است.
  • ناسا هنوز به نام یک جایگزین برای این پست.

فقط در ماه گذشته ناسا اجرایی استعفا داد و تنها چند روز پیش از یک ماموریت است که او را به کمک ممکن است. سر انسان spaceflight داگ Loverro اعلام کرد او پله به دور از ناسا فقط به عنوان اولین تجاری خدمه ماموریت به ترک با SpaceX خدمه اژدها گذر گاه فضانوردان داگ هرلی و رابرت Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی برای اولین بار.

این یک تصمیم عجیب و غریب اما Loverro گفت: آن را به حال چیزی برای انجام با تجاری خدمه ماموریت و ماموریت خود را بدون دردسر رفت. در حال حاضر به عنوان Behnken و هرلی در حال حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی ناسا خود در ایستگاه فضایی بین المللی, مدیر برنامه, اعلام بازنشستگی خود را.

به سی ان ان گزارش کرک Shireman خواستار آن یک حرفه ای در ناسا, کناره گیری از پست خود به عنوان ISS مدیر برنامه در میان یک زمان بسیار هیجان انگیز برای ناسا و spaceflight صنعت به طور کلی. ناسا دانیل Hout, عمومی, امور, اعلام کرد خروج هر چند سی ان ان به نقل از منابع بی نام که تایید Shireman تا به حال برنامه های بازنشستگی در آثار قبل از SpaceX خدمه اژدها را به آسمان.

Shireman برگزار کرده است پست خود را برای پنج سال و برای تمامیت آن زمان (تا یک هفته پیش), ناسا بود که با تکیه بر موشک به آن فضانوردان به مدار آزمایشگاه. در حال حاضر با خدمه اژدها ظاهر گزینه قابل دوام برای راه اندازی از ما خاک آژانس فضایی است که در یک موقعیت عالی.

“یکی از نقاط قوت یک سازمان مانند ناسا است که ما نمی تکیه بر یک فرد برای رانندگی کل ارزیابی و ارزیابی و مدیریت تلاش” رابرت Behnken گفته سی ان ان در مصاحبه ای از ایستگاه فضایی بین المللی. “و اگر رهبر نیاز به حرکت می کند و سپس ما به یک رهبر جدید و همچنان به جلو حرکت کند. و این تیم به اندازه کافی قوی به رسمیت شناختن نقش خود را در کمک به که رهبر جدید را به عنوان آنها در حال آمدن و بیش سازمان است.”

ناسا ندارد یک جایگزین اندود شده تا فقط رتبهدهی نشده است, اما با خیلی رفتن با ISS این روزها و موفقیت تجاری خدمه برنامه ما انتظار می رود که اطلاعیه آمده هر چه زودتر به جای بعد. در ضمن Behnken و Hurley ادامه خواهد داد تا وظایف خود را روی ISS از جمله آینده جفت spacewalks است که دیدن Behnken کمک به جای پیری باتری در خارج از ایستگاه فضایی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>