• ناسا است که به طور فعال با تجربه امکان رشد محصولات کشاورزی در شبیه سازی قمری خاک.
  • ناسا JPL دانشمندان رشد تربچه قمری در خاک simulant.
  • آزمایشات نشان می دهد که گیاهان پاسخگویی بهتر به کاهش رطوبت سطح آن خبر بزرگ است.

انسان ها به رهبری بازگشت به ماه. ناسا می خواهد به آن را تا سال 2024 — که ممکن است اتفاق می افتد راه — اما حتی اگر آن را نمی کند دیدار که مسخره مهلت خواهیم دید crewed ماموریت به سطح ماه زودتر و نه بعد. به عنوان ماه اکتشاف رمپ تا دانشمندان در حال انجام بهترین خود را به یاد بگیرند که چگونه به رشد چیزهایی که در دنیاهای دیگر با این فرض که انسان در حال رفتن به نیاز به راه اندازی فروشگاه بر روی ماه یا مریخ و هنگامی که آنها در حال رفتن به نیاز به چیزی برای خوردن.

Coronavirus همه گیر شده است فشار بر روی کار NASA Jet Propulsion Laboratory, اما محققان به تازگی آغاز شد-صفحه اصلی آزمایش برای گرفتن ایده چگونه تربچه ممکن است رشد در خاک از ماه.

در یک پست وبلاگ جدید در آزمایشگاه پیشرانش جت, سایت دانشمندان توضیح دهید که چگونه به کار از خانه ندارد مانع تلاش های خود را به آزمون رشد گیاهان در شرایط مختلف خاك.

“ما در حال تلاش برای نشان دادن فضانوردان می توانید با استفاده از باغبانی به رشد مواد غذایی خود را در ماه” دانشمند ناسا حداکثر کلمن در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم به انجام یک گام کوچک در این جهت نشان می دهد که قمری خاک حاوی مسائل است که می توان از آن استخراج شده به عنوان مواد مغذی برای گیاهان است. این شامل گرفتن حق شیمیایی عناصر اجازه می دهد تا گیاهان کلروفیل و رشد دیواره سلولی.”

یکی از کلیدهای به تکمیل هنر از گیاهان در حال رشد در قمری خاک برای تعیین دقیقا چه مقدار آب شما نیاز داریم. در حالت ایده آل شما می خواهید به قادر به استفاده از به عنوان کمی آب که ممکن است آن را به عنوان یک منبع با ارزش است که باید با صرفهجویی مصرف. در هنگام تست تربچه گیاهان تحت متفاوت رطوبت خاک در شرایط محققان تصادفا چیزی بزرگ: گیاهان پاسخگویی بهتر به پایین رطوبت خاک جوانه بسیار سریعتر در این آزمون که در آن از آب استفاده می شد به کسانی که در آن دانه های خیس شد در آب است.

“ما می خواهم برای دیدن چگونه از آب ما می توانید دور با” کلمن می گوید. “این بلافاصله به حال تاثیر بر ما چگونه خواهد انجام آزمایش با آب و قمری خاک اگر ما آن را به ماه.” این واقعیت است که تربچه به نظر می رسد برای پاسخ بهتر به عنوان کمی آب که ممکن است فوق العاده اتفاقی و به این معنی است که رشد محصولات کشاورزی با استفاده از قمری خاک ممکن است نه تنها ممکن است کمی آسان تر از دانشمندان فکر کرده بود.

“ما نمی توانیم به درستی تست در اینجا بر روی زمین با کامل قمری خاک اما ما در حال انجام به همان اندازه در اینجا به عنوان ما می توانیم. پس از آن ما می خواهیم به نشان می دهد که آن را در واقع کار می کند در ماه” کلمن توضیح می دهد.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net