ناسا نرخ آبی منشاء بالاتر از SpaceX برای آرتمیس ماه فرود

  • SpaceX نمرات یک “قابل قبول” امتیاز توسط ناسا برای آرتمیس ماموریت قرارداد در حالی که آبی منشاء امتیاز “بسیار خوب.”
  • ارزیابی سند نشان می دهد نگرانی های بیش از ماموریت های قبلی تاخیر که گرفتار گذشته SpaceX برای پروژه های ناسا.
  • ناسا انتخاب شده SpaceX آبی مبدا و Dynetics به عنوان شرکای آن برای آینده آرتمیس ماموریت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

SpaceX ممکن است رهبر بلامنازع در تجاری spaceflight اما این لزوما به معنای آن خواهید بود قادر به وقتی که می آید به فرود بر ماه جدید ناسا ارزیابی نشان می دهد. هفته گذشته ناسا اعلام کرد سه نفر از شرکت ها این است که با همکاری به منظور کمک به ارسال فضانوردان به ماه برای اولین بار در دهه. کسانی که شرکت SpaceX آبی مبدا و Dynetics.

اما به عنوان فضایی, اخبار, گزارش های ناسا را نمی بینم SpaceX در همان نور به عنوان دو همسالان. SpaceX شده است یک شریک ناسا, اما از نظر این شرکت نقش مهمی در آینده آرتمیس ماه ماموریت آژانس فضایی است که به ظاهر تردید.

به عنوان شما می خواهم انتظار ناسا, بررسی تمام شرکای بالقوه در هنگام انتخاب که آن را تخلیه پول برای آینده ماموریت به ماه. Blue Origin دریافت “بسیار خوب” را علامت از ناسا در آن مدیریتی امتیاز و “قابل قبول” در آن ویژگی های رتبه بندی نشان می دهد که این شرکت قادر است و می تواند با اتکا به جلو وزن خود را وقتی که می آید به توسعه یک کاوشگر قادر به فرستادن انسان به سطح ماه است. Dynetics دریافت “بسیار خوب” در هر دو احترام می گذارد. SpaceX? نه آنقدر.

ناسا تنها قادر به جمع اوری فنی و مدیریتی رتبه “قابل قبول” برای SpaceX و آن را ضعیف ترین دسته هستند. ناسا ارزیابی دقیق ارائه می دهد استدلال که چرا آن معتقد است SpaceX ممکن است مخاطره آمیز شریک برای آرتمیس ماموریت ها و مقدار زیادی از آن است که در ارتباط با بسیاری از تاخیر که این شرکت رنج می برد در گذشته است.

با وجود SpaceX رکورد موفق عملکرد گذشته و با ارزش تجربه مرتبط در خصوص توسعه مجتمع spaceflight سخت افزار SEP نیز مورد بررسی قرار SpaceX پیشنهاد به عنوان یک ضعف قابل توجهی در این منطقه از عملکرد گذشته که برای من قابل توجه بود.

به طور خاص, SpaceX ثبت عملکرد در دو مربوط به قراردادهای تجاری آن خدمه قرارداد برای توسعه آن انسان دارای خدمه اژدها خودرو و نیروی هوایی مداری/زیر مداری برنامه 3 (OSP-3) قرارداد برای توسعه فالکون سنگین راه اندازی خودرو—هر دو به نمایش گذاشته قابل توجهی برنامه به تاخیر می اندازد.

ارزیابی (PDF) اشاره می کند که این تاخیر “کاهش [ناسا منبع ارزیابی پانل] اعتماد به نفس در SpaceX توانایی به موفقیت اجرای آن پیشنهاد هلث توسعه برنامه.” سند می رود توجه داشته باشید که این تاخیر ممکن است مثبت به عنوان “درس های آموخته شده” از این پروژه ها ممکن است اجازه می دهد این شرکت با موفقیت به ارائه وعده های جدید.

همه این ها به کنار ناسا در حال حاضر انتخاب SpaceX آبی مبدا و Dynetics به عنوان شرکای آن برای آینده آن تلاش در ماموریت های سرنشین دار به ماه.

منبع تصویر: جان Raoux/AP/REX/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>