ناسا هل پشت مریخ در 2020 راه اندازی تاریخ

  • ناسا مجبور شده است برای به تاخیر انداختن راه اندازی آن مریخ پشتکار مریخ نورد ماموریت اما تنها چند روز.
  • این سازمان که وعده داده شده رمان coronavirus همه گیر نمی تاثیر مریخ در 2020 ماموریت می گوید آن را به انجام برخی از تعمیرات در rover سیستم زمین تجهیزات.
  • این ماموریت در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه جولای 20th, به جای ژوئیه 17.

درست مانند هر سازمان دیگری در این سیاره, ناسا شده است به طور چشمگیری تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. این سازمان مجبور شد به ارسال کارکنان و حتی کسانی که از راه دور برای ارسال دستورات به ناسا ماشین آلات در مریخ تا به حال برای انجام این کار از خانه خود را در دفاتر.

با وجود همه آن چیزی است که هرگز در معرض خطر لغو شد راه اندازی ناسا مریخ پشتکار رور. آن را فوق العاده ماموریت مهم برای ناسا و آژانس تضمین است که ماموریت حیاتی اعضای هیات توانایی ادامه کار خود را. در حال حاضر در یک بیت از اخبار است که در ابتدا ممکن است به نظر می رسد نگران کننده ناسا در حال هل دادن به عقب از تاریخ راه اندازی این ماموریت از جولای 17th, به, جولای 20th, اما ناسا یک توضیح خوب.

به گفته ناسا, دلیل برای تاخیر ساده است: چیزی شکست. بله که تقریبا میزان جزئیات آژانس ارائه شده در یک بیانیه کوتاه اعلام راه اندازی تاخیر.

در اینجا کامل گفته:

ناسا و ULA در حال حاضر هدف قرار دادن چهار شنبه, جولای 20, برای راه اندازی مریخ در 2020 ماموریت پشتکار مریخ نورد بر روی یک Atlas V موشک از فضا راه اندازی مجتمع-41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا.

زمان بیشتری مورد نیاز بود برای این تیم به تعمیر یک موضوع را با سیستم زمین تجهیزات. راه اندازی برنامه ریزی شده است برای 9:15 p. m. و با دو ساعت به پنجره.

خوب خوب پس!

راه اندازی یک فضاپیما به مریخ است در کل خیلی متفاوت تر از راه اندازی یک ماهواره به مدار و یا حتی ارسال یک کاوشگر به ماه. زمان بندی همه چیز است و از آنجا که زمین و مریخ در مدار خورشید در نرخ های مختلف از این فرصت برای ارسال یک ماموریت به مریخ اتفاق می افتد هر چند سال یا بیشتر.

در اوایل این سال آژانس فضایی اروپا مجبور شد به تاخیر در راه اندازی آن برنامه ریزی ماموریت ExoMars. با استناد به مسائل مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس این ESA اعلام کرد این تصمیم به تماس یک سال 2020 راه اندازی و به جای برنامه ریزی برای ماموریت برای شروع در سال 2022. که مدت زمان طولانی را صبر کنید اما این فقط طبیعت از چیزهایی که آن را می آید به مریخ است.

خبر خوب در اینجا این است که ناسا هنوز هم به نظر می رسد بینهایت با اعتماد به نفس است که پشتکار رور را ترک خواهد کرد و زمین در ماه جولای. این سفر را ماه ها و ماموریت نمی رسند در سیاره سرخ تا اوایل 2021. با فرض اینکه همه به خوبی می رود, ما می توانیم انتظار برای شنیدن اخبار در مورد اکتشافات در هفته ها و ماه است که به دنبال فرود.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>