ناسا نگران است که بوئینگ Starliner نیست امن

بوئینگ Starliner فضاپیما تا به حال rocky توسعه جاده ها و شکست خورد و uncrewed تست پرواز. ناسا بررسی مستقل هیئ

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
  • بوئینگ Starliner فضاپیما تا به حال rocky توسعه جاده ها و شکست خورد و uncrewed تست پرواز.
  • ناسا بررسی مستقل هیئت مدیره در رابطه با بوئینگ تاریخ اخیر از missteps.
  • این شرکت مجبور خواهد شد به سعی مجدد آن uncrewed ماموریت قبل از تلاش یک crewed تست پرواز مدتی در سال آینده.

هنگامی که ناسا اولین انتخاب هر دو شرکت بوئینگ و SpaceX منجر به توسعه جدید crewed فضاپیما به عنوان بخشی از آن Commercial Crew program, برخی از دیدم SpaceX به عنوان کارت های وحشی. بوئینگ دیرین ناسا پیمانکار بود که انتظار به پایان آن Starliner فضاپیما به خوبی در پیشبرد SpaceX خدمه اژدها. این چیزی بود که برخی از فرض حداقل. این واقعیت شده است بسیار متفاوت است.

SpaceX پرید جلو در اوایل و هرگز به عقب نگاه کرد تکمیل آن uncrewed پرواز آزمایشی و سپس ارسال یک جفت از فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی با موفقیت. در ضمن بوئینگ است چرا توپ در بسیاری از نقاط در طول توسعه Starliner خود شدید و برهم آمدن در طول uncrewed پرواز آزمایشی بود که مجبور به سقط جنین سفر به ایستگاه فضایی پس از قطعی انداخت آچار در همه چیز.

مستقل ناسا تحلیل Starliner برنامه بازگشت یک کل دسته از مشکلات که نیاز به حل شود. این گزارش شامل ده ها تن از "توصیه" است که ناسا می خواستم ببینم قبل از خطاب بوئینگ اقدام دیگری راه اندازی. به عنوان SpaceflightNow گزارش ناسا همچنان شک و تردید و شاید کمی نگران است که بوئینگ در واقع می توانید همه چیز درست به موقع.

"اما با وجود این پیشرفت که قطعی است و در واقع قابل اندازه گیری پانل همچنان نگران کنترل کیفیت مشکلاتی که به ظاهر گرفتار کرده اند Boeing commercial crew program," دونالد McErlean عضو ناسا هوافضا ایمنی پانل مشاوره اخیرا گفت. "ما متوجه است که CCP (Commercial Crew Program) کار کرده است با ایمنی و مهندسی جوامع به آدرس این مسائل, اما این است که هنوز هم یک مسئله است که پنل را ادامه خواهد داد برای تماشای از نزدیک بارها به عنوان (پرواز مداری آزمون) و بعد CFT (Crewed تست پرواز) انجام شده است."

به دلیل مسائل با اولین uncrewed تست پرواز از Starliner بوئینگ در حال حاضر خواهد شد مجبور به دوباره سعی کنید که ماموریت دوباره قبل از ناسا اجازه خواهد داد که آن فضانوردان به پا داخل فضاپیما است. اگر uncrewed تست پرواز به خوبی می رود, اولین crewed ماموریت شامل سه نفر از فضانوردان در سفر به ایستگاه فضایی بین المللی. پس از آن این فضاپیما را با خیال راحت به بازگشت به زمین قبل از ناسا قادر خواهد بود به گواهی آن را به صورت منظم استفاده کنید.

صحبت که SpaceX خدمه اژدها است که در مورد به کشتی سوار در آخرین بخش از آن آزمون نهایی ماموریت توسط حمل فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley بازگشت به زمین است. پس از آن باعث می شود که سفر ناسا خواهد بود قادر به استفاده از خدمه اژدها هر زمان که آن را می خواهد, ارسال انسان به فضا از خاک ایالات متحده یک بار دیگر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب