ناسا آماده است به ارسال یک هلیکوپتر به مریخ

  • ناسا مریخ هلیکوپتر — بخشی از مریخ در 2020 ماموریت — فقط نصب شده بر روی پشتکار مریخ نورد به عنوان تیم آماده برای راه اندازی این ماموریت در ماه جولای.
  • هلیکوپتر نیست که هر علمی به اهداف را نشان می دهد اما آنچه که ممکن است وقتی که می آید به پرواز در مریخ.
  • وزن فقط چهار پوند هلیکوپتر در ابتدا خواهد بود, طراحی شده توسط پشتکار rover, اما جمع آوری انرژی خورشیدی و پس از آن مستقر شده است باقی مانده و در حال اجرا تا یک ماه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ناسا پشتکار مریخ و مریخ در 2020 ماموریت به سرعت در حال شکل گرفتن که ما با سرعت به سمت رود راه اندازی پنجره آغاز می شود که در اواسط ماه جولای. ربات پیشرفته ترین قطعه از فن آوری ناسا تا کنون به سیاره سرخ فرستاده و آن را بسته بندی شده با ابزار است که آموزش دانشمندان همه انواع از چیزهای جالب در مورد ما گرد و خاکی همسایه.

در حال حاضر با حدود 14 هفته تا آغاز راه اندازی پنجره, NASA Jet Propulsion Laboratory رسیده است یک گام مهم در مونتاژ نهایی مریخ نورد با نصب مریخ هلیکوپتر. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی.

مریخ هلیکوپتر یکی از جالب ترین جنبه های مریخ در 2020 ماموریت و اگر موفق آن خواهد بود که اولین بار بشر تا به حال اقدام به کنترل پرواز بر روی یک سیاره غیر از زمین است. آن را هیجان انگیز اما هلیکوپتر را نمی خواهد به آسمان بلافاصله پس از رور می رسد بر روی مریخ است.

هلیکوپتر است که یکپارچه به یک سیستم تحویل است که بسته به رور شکم را صرف نزدیک به سه ماه انتظار برای زمان خود را به درخشش پس از وارد ماموریت در مریخ است. به عنوان ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت توضیح می دهد که در یک پست جدید مریخ نورد را در اطراف درایو در 330 قبل از هلیکوپتر را فرصتی برای قدم زنی با تبختر مسائل خود را.

“قبل از اینکه مستقر بر روی سطح Jezero دهانه مریخ هلیکوپتر را با تکیه بر این مریخ نورد برای قدرت” ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت را توضیح می دهد. “پس از آن, آن را به تولید خود انرژی الکتریکی از طریق پانل های خورشیدی واقع در بالای آن دو ضد چرخش پروانه.”

هواپیما خود را بسیار کوچک و وزن در فقط 4 وزن و 4 پا پروانه سیستم باید ارائه مقدار زیادی از آسانسور. هلیکوپتر را تا یک ماه به نشان می دهد آنچه در آن می توانید انجام دهید پس از آن مستقر شده اند اما ناسا این است که نگه داشتن انتظارات خود را در چک.

در واقع هلیکوپتر ندارد هر علمی اهداف در همه. نمی توان آن را جمع آوری نمونه ها و یا تجزیه و تحلیل هر چیزی. به جای این هواپیما را به سادگی نشان می دهد آنچه که ممکن است ممکن است وقتی که می آید به پرواز در جو نازک این سیاره قرمز. خود موفقیت و یا عدم اطلاع رسانی خواهد شد در آینده ماموریت و می تواند منجر به پیشرفته تر این هلیکوپتر طرح خواهد بود که قادر به کاوش در مریخ و دیگر سیارات بسیار سریع تر از آهسته خزنده رور.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر