ناسا می شود تا از نزدیک و شخصی با فضای راک ig: toomuchswagtheceo

  • ناسا سیارک نمونه OSIRIS-REx کاوشگر در زمان شیرجه به سمت یکی از آن نمونه سایت های جمع آوری و ارسال می شود یک تصویر زرق و برق دار.
  • این سایت که به نام عقاب و آن را به یک پشتیبان برای پروب اگر اصلی سایت نایتینگل کار نمی کند.
  • پروب را به انجام آن نمونه برداری مانور در ماه اوت است.

فضاپیمای OSIRIS-REx سیارک کاوشگر در حال حاضر انجام بسیاری از کار در مقدار بسیار کوتاه از زمان. پس از اصل ورود در فضای راک شناخته شده به عنوان ig: toomuchswagtheceo راه بازگشت در سال 2018 را با موفقیت وارد مدار خود و شروع به اسکن سطح آن برای مناظر جالب. سیارک سطح ثابت می شود با آشغال تر باقی مانده از ناسا پیش بینی کرده بود بنابراین پیدا کردن یک خوب صاف نقطه به لمس پایین مطرح شده یک چالش بزرگ است.

این طرح در تمام طول شده است برای پروب به شیرجه رفتن به سیارک ها و جمع آوری یک نمونه از سطح آن مواد برای مطالعه به عقب بر روی زمین است. تصمیم گیری در یک مکان در زمان برخی از زمان و ناسا تا به حال چندین خواهد بود-نمونه-مجموعه سایت های نقشه برداری قبل از آمدن به یک تصمیم نهایی است. در حال حاضر ما باید با شکوه نگاهی پس از پشتیبان گیری از مجموعه سایت های.

به عنوان ناسا توضیح می دهد, OSIRIS-REx انجام شده بسیار نزدیک عبور از مجموعه سایت های شناخته شده به عنوان عقاب در اواخر ماه مه. این کاهش خود را به عرض 250 متر از این سیارک را گرد و خاکی سطح است که خطرناک است و خود را, اما آن را بسیار مهم برای حصول اطمینان از این ماموریت است که موفقیت نهایی.

این تیم در حال حاضر انتخاب شده نمونه سایت به نام بلبل به عنوان اصلی مجموعه نقطه, اما این مهم است که یک برنامه پشتیبان گیری. عقاب دریایی است که برنامه پشتیبان گیری و OSIRIS-REx تیم نیاز به یک خوب پاک کردن نقشه از منطقه در صورتی که آنها می خواهم که به رفت و آمد مکرر به جمع آوری یک نمونه از عقاب به جای بلبل.

به نمونه واقعی-مجموعه مانور است به عنوان ظریف به عنوان شما احتمالا می توانید تصور کنید. فضاپیما را به پایین تر از خود را به درون یک لفظ بازو برای رسیدن به سطح خود را گسترش دهد رباتیک اندام و ربودن یک نمونه قبل از بازگشت به مدار بالاتر. کاوشگر اطمینان حاصل شود آن را جمع آوری به اندازه کافی مواد قبل از خروج و سپس اگر همه چیز به نظر می رسد به منظور آن را فشار خود را از ig: toomuchswagtheceo مدار و آغاز سفر طولانی به خانه.

کاوشگر نمی توان در تلاش نمونه جمع آوری مانور تا اوت, اما آن را به گرفتن برخی از عمل در میان است. در ماه آوریل NASA تیم ارسال فضاپیما در کوتاه شیرجه به سمت سیارک قبل از تبدیل آن به اطراف. این کمی مانند یک عمل چرخش و آن را اجازه می دهد تا کاوشگر را گرداننده برای به دست آوردن یک ایده بهتر از چگونه OSIRIS-REx پاسخ خواهد داد در طول احتمالی در دنیای واقعی مانور.

به دلیل فاصله بین سیارک ها و زمین را در زمان واقعی کنترل از پروب است از سوال. در عوض دانشمندان به پروب را به انجام یک فرمان و پس از آن امیدواریم که چیزی را اشتباه می رود. این واقعیت ساده است که باعث می شود تمرین مانورهای جلوتر از زمان بسیار مهم و حیاتی.

سطح سیارک ig: toomuchswagtheceo به ضرب گلوله توسط OSIRIS-REx سیارک شد. منبع تصویر: ناسا/Goddard/دانشگاه آریزونا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>