ناسا در نهایت نام این سیارک آن را به سقوط به

  • ناسا در حال ارسال یک فضاپیما به شدت به سمت یک سیارک در سال 2022.
  • سیارک بخشی از یک فایل باینری جفت و آن را فقط یک نام جدید.
  • این ماموریت می تواند کمک به ناسا برنامه ریزی برای آینده ای که در آن آن را به تغییر مسیر یک سیارک برای جلوگیری از برخورد با زمین است.

سیارک ها همه در اطراف ما در همه زمان ها. ما می شنویم در مورد بزرگترین و خطرناک ترین آنهایی که به طور منظم, اما در حال حاضر ما واقعا نمی هر گونه راه برای محافظت از خودمان اگر یکی بودند برای آمدن سرعت و مستقیم به زمین. ناسا یکی از آژانس های کار بر روی راه هایی برای نجات ما از یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار برخورد. DART ماموریت که مخفف دو سیارک تغییر مسیر تست, خواهد شد راه اندازی در سال 2021 خواهد شد و آزمون این امکان هل دادن یک سیارک البته با کوبیدن یک فضاپیما به طور مستقیم به آن.

سیارک دارت هدف است که در واقع یک فایل باینری جفت متشکل از یک سنگ بزرگتر و بسیار کوچکتر است. این دو شده بود جمعی شناخته شده به عنوان Didymos با کوچکتر “ماه” سنگ بودن مراجعه کننده به سادگی به عنوان Didymos B. در حال حاضر با ماموریت در افق ناسا تصمیم گرفت آن نیاز به یک بهتر طرح نامگذاری بنابراین کوچک ماه در حال حاضر است نام خود را: Dimorphos.

توفنده یک فضاپیما به سمت یک سیارک است که کسب و کار روی حیله و تزویر, اما ناسا فکر می کند آن است که همه چیز کار می کرد. راه اندازی ماموریت در سال 2021 باید مطابقت خوبی با رویکرد Didymos سیستم در سال 2022. این زمانی است که DART سفینه فضایی خود را حرکت فوق العاده به کوچکتر سنگ به عنوان ستاره شناسان بر روی زمین نگه داشتن چشم و نزدیک در چگونه همه چیز را تغییر دهید.

این ایده در اینجا این است که خیلی ساده: یک جنبشی impactor مانند یک فضاپیمای کوچک می تواند مستقر خوبی در پیش از یک شهاب سنگ, نما از یک زمین را تهدید می کند. هنگامی که آن را شکسته به سنگ فوری تغییر در این سیارک را از مسیر ممکن است اما آن تقویت خواهد شد در طول زمان و در زمان سیارک را ضربه سیاره ما از آن به پایان می رسد تا از دست رفته با یک فاصله امن.

در حال حاضر آن را یکی از برجسته نظریه که چگونه برای جلوگیری از یک سیارک اعتصاب اگر ما می توانید ببینید که در آینده. آن را نمی خواهد انجام دهد ما بسیار خوب است اگر ما نمی توانیم نقطه راک فضایی از دور اما ناسا و دیگر آژانس های فضایی انجام یک کار بزرگ از تشخیص بزرگتر و به طور بالقوه خطرناک و سنگ به خوبی در پیشبرد آنها نما و خطر بالقوه برای زمین است.

به همین دلیل ناسا تصمیم گرفت که کوچکتر ماه مورد نیاز خود را بسیار خود نام تیم دارت برخی از بسیار دلایل خاص. “”Dimorphos که به معنی “دو اشکال’ نشان دهنده وضعیت این شی به عنوان اولین جسم آسمانی به ‘فرم’ مدار آن به طور قابل توجهی تغییر بشریت — در این مورد توسط DART تاثیر” Kleomenis Tsiganis یک تیم دارت عضو در بیانیه ای گفت. “مانند این خواهد بود که اولین جسم شناخته شده برای انسان دو اشکال بسیار متفاوت یکی دیده توسط DART قبل از تاثیر و دیگر دیده می شود توسط سازمان فضایی اروپا (ESA) هرا چند سال بعد.”

ما باید کمی صبر کنید قبل از اینکه ما به طور کامل درک چگونگی تاثیر تحت تاثیر کوچک سیارک ماه, اما آن را می تواند ارائه ناسا و دانشمندان با اطلاعات حیاتی و شاید حتی نجات جان سال پایین جاده.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>