ناسا تایید James Webb telescope خواهد یک بار دیگر دست خود تاریخ

  • ناسا رسما تایید James Webb Space Telescope را به انتظار مارس سال 2021 تاریخ راه اندازی.
  • این تلسکوپ در ابتدا انتظار می رود برای راه اندازی در سال 2007 و هزینه 500 میلیون دلار بوده است با تاخیر چند بار و در حال حاضر در اطراف هزینه $10 میلیارد با تشکر از نقایص اولیه پیمانکار نورث روپ گرومن.
  • این آخرین تاخیر متهم شده است در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حماسه ناسا جیمز وب تلسکوپ فضایی است که تقریبا بیش از حد شرم آور حتی به درک. من وقایع بسیاری از نقایص از نورث روپ گرومن پیمانکار انجام اکثر کار بر روی این تلسکوپ با استفاده از انواع غلط از اتصال دهنده به اعمال نادرست حلال در تمیز کردن همه از آن باعث بزرگ تاخیر و عظیم سرریز هزینه.

در حال حاضر در یک اطلاعیه که تعجب مطلقا هیچ کس ناسا تایید کرده است که جیمز وب تلسکوپ فضایی خواهد یک بار دیگر دست خود را آخرین انتظار می رود راه اندازی در تاریخ 2021. تلسکوپ اصلی انتظار می رود تاریخ راه اندازی در سال 2007 بود. چه یک فاجعه کامل.

به شما یک ایده از چه پوچ این همه واقعا در نظر بگیرید که با اصلی آن در سال 2007 راه اندازی پنجره پروژه قرار بود به هزینه حدود 500 میلیون دلار است. که یک تکه سنگین از تغییر اما این فقط بخش کوچکی از آنچه در این لایحه نهایی در حال حاضر به. در آخرین به روز رسانی این پروژه شده است قیمت در حدود $10 میلیارد دلار (که با “ب”) و دیگری تاخیر به این معنی است که هزینه ادامه خواهد داد به موشک وار رفتن.

در اواخر ماه ژوئن 2018 ناسا رسما اعلام کرد که این تاخیر به 2021 با استناد به “مسائل فنی است.” ارزیابی نورث روپ گرومن عملکرد باقی مانده مطلوب با وجود این شرکت پیوسته نقایص و بد عادت مکیدن تا میلیاردها دلار مالیات دهندگان بدون آزار به ملاقات مهم مهلت.

همه چیز آنقدر بد است که کنگره تا به حال به مرحله و بازجویی از مدیر عامل این شرکت بیش از آن در بسیاری از نقایص. وقتی پرسید که آیا این شرکت خواهد بود برش مردم آمریکا شکستن هنگامی که این لایحه نهایی می آید و در نور خود را تکرار کاستی مدیر عامل شرکت پیشبینی متعهد است که البته این شرکت نمی خواهد پایین تر از هزینه های آن خواسته است.

تا آنجا که این آخرین تاخیر می رود, آن را بیشتر از همان. “ما نمی خواهد راه اندازی در مه,” ناسا توماس Zurbuchen گفت. “است که در کارت های سمت راست در حال حاضر. نه به این دلیل که چیزی اشتباه است.”

Mmhmm…

به هر حال این زمان در اطراف, Northrop Grumman و ناسا در حال سرزنش از تاخیر در coronavirus همه گیر است که برای اولین بار واقعی مشروع بهانه ای برای تاخیر پس از کار بر روی این تلسکوپ آغاز شد. شما نمی توانید خطر سلامت کارکنان برای یک تلسکوپ است که در حال حاضر خیلی دیر به خود را دارد که مردم باید تقریبا به طور کامل فراموش کرده و حتی آن را وجود دارد. بنابراین در حال حاضر ما فقط باید صبر کنید و ببینید که زمانی که آینده انتظار می رود تاریخ راه اندازی خواهد شد و پس از آن پیش بروید و فرض کنیم که پنجره پرتاب خواهد شد از دست رفته نیز هست.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>