• ناسا جسیکا Meir خواهد شد بازگشت به زمین این هفته از اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی.
  • به عنوان یک عضو خدمه ISS است مثل زندگی در نوعی انزوا در حال حاضر اما Meir می گوید او فکر می کند او را حتی بیشتر احساس جدا شده و هنگامی که او بازگشت به زمین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

برای زندگی فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی از coronavirus همه گیر است که مانند یک فیلم ترسناک بازی کردن زیر پای خود را. آنها می توانید بقیه آسان دانستن که این ویروس نیست و در حال حاضر روی ایستگاه فضایی اما تا کنون حذف از خانواده و دوستان می تواند عوارض خود را بر روی هر کسی به ویژه هنگامی که یک بهداشت جهانی بحران در حال وقوع است.

برای ناسا جسیکا Meir خواهد شد که بازگشت به زمین این هفته پس از اصل ورود در ISS راه بازگشت در سپتامبر سال گذشته تنظیم خواهد شد و بر خلاف هر چیزی که ناسا فضانوردان قبل از تجربه کرده اند. او می تواند بازگشت به کشور در میان بی سابقه مستند اجتماعی فاصله دستورالعمل به طور چشمگیری تغییر در زندگی روزانه.

“این کاملا سورئال برای ما به دیدن این وضعیت اتفاق می افتند در این سیاره در زیر” Meir گفت: در طول سال های اخیر از راه دور کنفرانس مطبوعاتی سرنشین ایستگاه فضایی. “ما می توانیم به شما بگویم که زمین هنوز هم به نظر می رسد فقط به عنوان خیره کننده به عنوان همیشه از اینجا به طوری که آن را دشوار است به این باور همه تغییراتی که صورت گرفته است.”

در واقع داشتن فضانوردان در بازگشت به زمین در حال حاضر خواهد بود بر خلاف آن در گذشته بوده. به جای جشن پایان یک ماموریت موفقیت آمیز به فضا دانشمندان را مجبور به قبول تبریک از طریق تلفن و یا چت تصویری. برای Meir وجود دارد یکی از ساده ترین چیزی که او گفت: او به دست بیش از هر چیزی پس از بازگشت به زمین جامد: آغوش.

“من فکر می کنم برای من آن را هنوز هم می تواند خوب برای رفتن به عقب و برای دیدن برخی از مکان های آشنا و برخی از چهره های آشنا” Meir می گوید. “قطعا آن را بسیار دشوار خواهد بود قادر به به به آغوش خانواده و دوستان است. این چیزی است که بعد از اینکه تا اینجا برای هفت ماه و نوع شخص است که من آن را دشوار خواهد بود برای من به انجام این کار, اما من می دانم که می تواند بخشی از بازی در حالی که برای.”

این وحشی اما فضانوردان روی ایستگاه فضایی در حال حاضر باید آزادی بیشتری از تعامل با یک دیگر از ما در اینجا بر روی زمین است. آنها قطع از بقیه از ما, اما خود را کوچک ایستگاه فضایی خانواده می تواند هنوز هم در محله های نزدیک بدون هیچ گونه نگرانی در مورد گسترش یک بیماری بالقوه کشنده.

“من فکر می کنم که من را در واقع بیشتر احساس جدا شده بر روی زمین از من در اینجا به خاطر این که فقط بخشی از ما انتظار روال تا اینجا و ما مشغول با بسیاری از دیگر چشم حرفه و ما باید این باور نکردنی دیدگاه زمین زیر که ما واقعا احساس می کنید به عنوان بسیاری از که انزوا.”

منبع تصویر: ناسا / YouTube

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im