ناسا فضانورد duo بازده بسیار متفاوت زمین

  • ناسا اندرو مورگان و جسیکا Meir به پشت بر روی زمین همراه با روسیه اولگ Skripochka پس از خروج از ایستگاه فضایی بین المللی در اواخر روز پنجشنبه.
  • سه نفر ساخته شده آن را با خیال راحت به زمین اما در حال حاضر یک تنظیم جدید دوره آغاز می شود.
  • Coronavirus همه گیر خواهد شد جلوگیری از فضانوردان از جشن با دوستان و خانواده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ناسا فضانوردان جسیکا Meir و اندرو مورگان در حال حاضر به عقب بر روی زمین جامد همراه با یکی از همتایان روسی خود را اولگ Skripochka از Roscosmos. سه نفر هل خارج از ایستگاه فضایی بین المللی در اواخر روز پنجشنبه و لمس کردن پشت بر روی زمین در ساعات اولیه صبح.

به طور معمول این امر می تواند یک روال بازگشت خدمه ماموریت فضانوردان به زودی بازگشت به خانه به انتظار آغوش خانواده و دوستان است. متاسفانه, آن را نمی ممکن است این زمان در اطراف و جهانی coronavirus همه گیر مقصر است. زمین فضانوردان چپ بیش از 200 سال پیش است یکی همان است که آنها مجبور به بازگشت.

اندرو مورگان راه اندازی شد به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه جولای سال 2019 و او در شرکت اعزامی 60-62 بیش از این دوره از 272 روز در فضا است. جسیکا Meir وارد شده در ماه سپتامبر و صرف در مجموع 205 روز در فضا است. هر دو فضانوردان انجام آزمایش های بی شماری و جرأت خارج از ایستگاه فضایی برای چند spacewalks. مورگان تکمیل عظیم هفت spacewalks و Meir شرکت در سه که شد اول از همه زن spacewalks در تاریخ است.

خدمه لمس کردن در قزاقستان است که به طور معمول که در آن ISS crewmembers در نهایت پس از خروج از ایستگاه فضایی. “پس از فرود پزشکی چک خدمه باز خواهد گشت با هلیکوپتر به بهبود مرحله شهرستان در بایکونور قزاقستان که در آن آنها تقسیم خواهد شد تا” ناسا توضیح می دهد. “مورگان و Meir خواهد مدیره ناسا, هواپیما واقع در مجاور شهر Kyzlorda قزاقستان برای پرواز به هوستون.”

هنگامی که آنها می رسند در ایالات متحده وسوسه بازگشت به حالت عادی راه زندگی را به احتمال زیاد خواهد بود اما چیز زیادی متفاوت در حال حاضر از آنها 200 سال پیش. اجتماعی فاصله و گسترده دولت مستندات معنی هیچ اجتماعات بزرگ خود را جشن می گیرند و از سوی فضانوردان باید به دنبال برخی از دستورالعمل های دقیق در تعامل با حتی نزدیک ترین عزیزان.

در مصاحبه اخیر خود با سه نفر در حالی که آنها هنوز هم در هیئت مدیره ایستگاه فضایی جسیکا Meir اشاره کرد که بزرگترین چالش برای او پس از بازگشت به زمین خواهد بود که عدم تماس فیزیکی با دوستان و خانواده.

“من فکر می کنم برای من آن را هنوز هم می تواند خوب برای رفتن به عقب و برای دیدن برخی از مکان های آشنا و برخی از چهره های آشنا” Meir توضیح داد. “قطعا آن را بسیار دشوار خواهد بود قادر به به به آغوش خانواده و دوستان است. این چیزی است که بعد از اینکه تا اینجا برای هفت ماه و نوع شخص است که من آن را دشوار خواهد بود برای من به انجام این کار, اما من می دانم که می تواند بخشی از بازی در حالی که برای.”

منبع تصویر: ناسا/GCTC/آندره Shelepin

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر