مرموز رادیو پشت سر هم شناسایی شده در داخل خانه ما در کهکشان

  • سریع رادیو انفجار (یا FRBs برای کوتاه) در حال مرموز انفجار انرژی, دانشمندان شناسایی شده از اعماق فضا.
  • برای اولین بار یک FRB شناسایی شد که از درون خود ما صفحه اصلی کهکشان راه شیری ارائه دانشمندان یک فرصت برای توضیح دهید که چگونه آنها سرچشمه گرفته باشد.
  • آن را در حال حاضر اعتقاد بر این است که یک نوع ستاره نوترونی به نام magnetar ممکن است مسئول محلی این FRB به عنوان به خوبی به عنوان دیگر سریع رادیو انفجار مشاهده شده که از کهکشان های دیگر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

از تمام ناشناختهها در علوم یکی از بزرگترین رمز و راز است که منشاء آنچه که به نام سریع رادیو انفجار و یا FRBs. FRBs قدرتمند انفجار از رادیو انرژی است که به طور معمول به نظر می رسد از هیچ جا. دانشمندان می توانند تشخیص آنها را به عنوان آنها به زمین برسد اما ردیابی ریشه های خود را ثابت کرده بود فوق العاده دشوار را حل کند.

بسیاری از FRBs به نظر می رسد یک بار و پس از آن برای همیشه ناپدید می شوند. به ندرت یک FRB تکرار خواهد شد بشاش یک سیگنال از فضا ظاهر می شود اما به سرچشمه از همان نقطه نسبت به زمین است. در حال حاضر برای اولین بار یک FRB شناسایی شد که به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و از درون خود ما صفحه اصلی کهکشان راه شیری.

به عنوان EarthSky , گزارش رادیو سیگنال شناسایی شده در مارس 28th شد و نشان داد توسط ستاره شناسان در ستاره شناس تلگرام. این باور نکردنی است, توسعه پس از هر FRB تا کنون شناسایی شده توسط دانشمندان به نظر می رسد آمده از کهکشان های دور ، اما چه چیزی باعث این کشف حتی بیشتر هیجان انگیز است که ستاره شناسان فکر می کنم آنها ممکن است حتی آنچه که از آن ناشی می شود و یافته های خود را می تواند به حل این رمز و راز دیرینه اطراف FRBs.

کلید این آخرین مشاهدات است که FRB همراه بود همزمان پشت سر هم از اشعه ایکس. زمانی که FRBs شناسایی شده اند که از دور کهکشان ها, X-rays نیست نقش بازی. ما فوق العاده نزدیکی به این یکی ممکن است توضیح دهد که چرا ما در حال حاضر تنها با دیدن آن و آن را ممکن است کلید به توضیح آنچه FRBs واقعا هستند.

یک magnetar یک نوع ستاره نوترونی است که همانطور که از نام آن پیداست فوق العاده شدید خواص مغناطیسی. آنها تقریبا غیرممکن متراکم و زمانی که به اصطلاح starquakes سنگ خود را به سطح آنها منتشر می کنند می تواند قدرتمند گاما و X-ray سیگنال. در حال حاضر دانشمندان با توجه به اینکه این کوچک اما قدرتمند حرکات پوسته از یک magnetar ممکن است به اندازه کافی برای ارسال یک انفجار قدرتمند از رادیو انرژی به فضا به عنوان به خوبی.

این ستاره شناسان که مشغول به کار در تشخیص این آخرین محلی FRB نشان می دهد که آن را به اندازه کافی قدرتمند برای سفر به کشور همسایه کهکشان ها. آن سرچشمه در محل شناخته شده magnetar در کهکشان راه شیری و اگر ما قرار است در یک کهکشان نزدیک ما می خواهم تشخیص سیگنال به عنوان یک FRB. دانشمندان آماده نیست اعلام کرد که سریع رادیو انفجار در نهایت توضیح داده شده اما به نظر می رسد به کار به سمت این نتیجه گیری.

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>