سینما در حال راه بیش از حد خطرناک برای بازدید به دلیل coronavirus دو مارول مدیران می گویند

  • وقتی که می آید به ناامیدی بسیاری از ما احساس می کنید برای بازگشت به سینما دوباره قرار داده و coronavirus همه گیر پشت سر ما, این یک احساس است که Avengers: Endgame مدیران و جو Anthony Russo اعتراف آنها خود را بیش از حد.
  • آنها توضیح دهید که در یک مصاحبه جدید که یکی از چیزهایی که آنها نمی برنامه ریزی برای انجام در هر زمان به زودی برای بازدید از تئاتر دوباره به دلیل جاری coronavirus وضعیت.
  • چرا که آنها نگه داشتن گروه از مردم در یک فضای محدود برای چند ساعت از مدیران فکر می کنم که سینما بیش از حد “خطر بالا” را در نظر بگیرید در حال حاضر.

برای هر کسی که امیدوار به بازگشت به خود را محلی متعدد به زودی یک بار دیگر لذت بردن از آخرین هالیوود منتشر شده بر روی صفحه نمایش بزرگ این اخبار ناامید کننده را نگه می دارد تا ستون. اواخر شنبه شب آمد کلمه ای که کارگردان کریستوفر نولان را به شدت مورد پیش بینی شعار در حال حاضر به تاخیر افتاده است برای بار دوم با وخامت coronavirus وضعیت در اطراف ما به ظاهر مسئول تداوم نولان در انتظار فیلمهای کردن تقویم به تاریخ 12 اوت (پس از تاخیر که منتقل شعار را آزادی از جولای 17 ژوئیه 31).

طرفداران فیلم شده اند به خصوص مشتاق به تماشای نولان را tentpole در یک صفحه نمایش غول پس از انتشار تریلر که آزار دادن, هیجان داستان جاسوسی است که درباره آن کوچک است و در غیر این صورت شناخته شده تا کنون است. وجود دارد دو طرفداران فیلم که در تمام احتمال نمی خواهد وجود دارد که این فیلم در نهایت زمین در تئاتر. آنها جو و Anthony Russo مدیران marvel’s Avengers: Endgame که تاکید کرد در یک مصاحبه جدید که دولت فعلی coronavirus همه گیر باعث می شود ایده از دیدن یک فیلم و تئاتر و نشستن در یک فضای محدود با غریبه ها دور نیست برای یک زن و شوهر از ساعت — فقط راه بیش از حد مخاطره آمیز از یک فعالیت به انجام در حال حاضر است.

“من فکر می کنم هر کس متفاوت آستانه خطر به نظر می رسد در کشور در حال حاضر,” Joe Russo توضیح داد: در یک مجازی مصاحبه با کوین مک کارتی (که شما می توانید در زیر). “من فکر می کنم که واقعا بستگی دارد به آنچه که خود را در آستانه خطر است اما قطعا در یک فضای محصور در خشکی است در معرض خطر وضعیت.

“بنابراین این سوال که آیا ما می خواهیم که به اتفاق می افتد که ما انجام می دهیم اما این که آیا آن را عملی و امن و اینکه آیا ما می توانیم توصیه آن است که من فکر نمی کنم ما می تواند. فقط از این راه است که من از نزدیک شدن به این بیماری همه گیر با خانواده من این است که ما بسیار محافظه کار در مورد آن.”

یک جایگزین است جریان محتوا در ایمنی از خانه خود را — و Russos باید انجام بخشی خود را برای اضافه کردن مقدار زیادی به توده ای از جریان کرایه. این فقط اتفاق می افتد به عنوان مثال یکی دیگر از MCU عنوان از Avengers: Endgame مدیران — Avengers: Infinity War — در حال حاضر جریان در دیزنی+ (آن اضافه شد در روز جمعه). این Russos همچنین تولید استخراجیک Netflix اصلی فیلم منتشر شد در پایان مارس که streamer raved تا تبدیل به یکی از بزرگترین فیلم اصلی پروژه ها تا کنون:

در یکی دیگر از نقطه در طول Russos’ مصاحبه جدید و در عین حال جو اضافه شده است که او را درک مردم فرسوده از این بیماری همه گیر کشیدن در و که او بیش از حد است “از جان گذشته” را به لذت بردن از عمل از رفتن به سینما دوباره. او می گوید این اتحاد نزدیک می شود از یک دیدگاه واقع بینانه بنحوی که ما باید تنها به فکر انجام این کار دوباره یک بار آن را امن و عجله نیست فقط چون ما به سادگی می خواهید برای دیدن یک فیلم در تئاتر دوباره.

“نگاه اگر شما برگردید و نگاهی به آنفلوآنزای اسپانیایی آن دو یا سه سال دوره,” او گفت:. “من فکر می کنم با تکنولوژی و علم مدرن ما شاید می تواند فشرده سازی است که بازه زمانی اما آن را به یک یا دو سال تا چیزهایی که من فکر می کنم به نوبه خود به حالت عادی بازگشت.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>