• وجود دارد مقدار زیادی از سنگ پهن کف اجاق جایگزین اما تیره جدول ممکن است هیجان انگیز ترین و در عین حال.
  • تیره جدول چهار بازیکن چند نفره بازی کارت با فقط یک برنده است. گذشته از کارت کیفیت و مهارت واقعی سیاست و اتحاد را تغییر دهد البته نبرد.
  • تیره جدول در حال حاضر به تصویب آن در Kickstarter هدف با راه اندازی برنامه ریزی شده برای دسامبر 2021.

بلیزارد سنگ پهن کف اجاق یکی از محبوب ترین آنلاین بازی های کلکسیونی کارت (CCG) در بازار است. آن را در دسترس در iOS, Android, Windows و Mac و شما می توانید به سادگی یک عرشه از کارت های متشکل از جادوها و عوامل و امیدوارم که ترکیبی از عقل و شانس خواهد بود به اندازه کافی به ضرب و شتم حریف خود را. شما می توانید ساخت تا راه خود را و جمع آوری کارت های بیشتر به عنوان شما به دست آوردن پول در بازی و یا خرید آنها را به صورت فله برای دسترسی به آخرین نسخه.

این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است و این نوع از بازی چند نفره است که شما می توانید بازی را در هر نقطه. بسیاری از رقبا به چالش کشیده اند آن را از جمله سحر و جادو: گردهمایی عرصه, Gwentو افسانه Runeterraبه نام تنها چند. اما چه می شود اگر شما می توانید اضافه کردن چند بازیکن به همان مبارزه ؟ و اگر شما می تواند اضافه کردن یک جدید مکانیک بازی که در آن شما قادر خواهد بود برای تیم با دیگران هنگامی که آن را مناسب و سپس با چاقو آنها را در پشت در تعقیب پیروزی ؟

دیدار با تاریکی جدول — امیدوار کننده CCG نامزد است که در حال حاضر جمع آوری پول در Kickstarter.

مثل همیشه با crowdfunding پروژه هر چیزی می تواند اتفاق می افتد بنابراین فکر می کنم دو بار قبل از سرمایه گذاری در تاریکی جدول. اما من به شما بگویم در پیش است که توسعه دهندگان در Doonamai پیشی اولیه خود را $10,000 هدف با نه روز به یدکی. در واقع آنها در بیش از $15,000 در وعده پس از این پروژه است که در حال حاضر تامین می شود. شما باید به تعهد حداقل 10 دلار به دسترسی امن به بازی اگر چه 265 دیگر حامیان صرف کرده اند به طور متوسط 60 دلار برای بازی.

منبع تصویر: Doonamai تیره جدول بازی کارت های کلکسیونی: انتشار فاز ،

من هم به شما بگویم که این بازی آماده خواهد شد در ماه دسامبر سال 2021 اگر همه به خوبی می رود, بنابراین شما باید انتظار کاملا در حالی که برای تیره جدول. اما اگر آن را موفق, پس از آن ما ممکن است به دنبال در آینده CCG. تیره جدول در دسترس خواهد بود بر روی کامپیوتر و پلی استیشن و ایکس باکس و آن را امیدوارم اجرا بر روی دستگاه های تلفن همراه بیش از حد در برخی از نقطه در آینده است.

بازی پیشنهاد بسیاری از مفاهیم آن استفاده می شود. شما باید برای ساخت عرشه خود را که شما می خواهید برای خرید در اکثر موارد و شما باید سعی کنید به بسیاری از آنها را در طول گیم پلی.

منبع تصویر: Doonamai تیره جدول بازی کارت های کلکسیونی: رهبر ،

واقعا چه جذب من به این پروژه به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم, ارائه, است, چهار بازیکن مکانیک و سیاست است که بخشی از تیره جدول. توسعه دهندگان می گویند آن را مانند آوردن پوکر به CCG. اما آن را احساس می کند بیشتر شبیه به بازی تاج و تخت, به خصوص اگر شما بازی هر یک از بازی تاج و تخت تخته.

هر بازیکن خواهد شد در کنترل رهبر است که قادر خواهد بود به استخدام قهرمانان که برای مبارزه با آنها ساخت مواضع دفاعی و استقرار جادوها. هر preparation (انتشار) فاز توسط یک نبرد فاز و همه این را های مختلف باعث قدرت هر دو برای قهرمانان در این زمینه و رهبر.

واحد خود را به قدرت و توانایی های متفاوت و توسعه دهندگان بازی پیشنهاد یک جنگ جدید سناریو که در آن یک واحد را تجربه می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی. بالاتر از مهارت کمتر احتمال دارد برای واحد آسیب حتی اگر واقعی آسیب آن می تواند ارائه است پایین تر از هدف است.

منبع تصویر: Doonamai تیره جدول بازی کارت های کلکسیونی: نبرد ،

در بالا از آن بازیکنان می توانند به بحث و علامت خود را در اتحاد است. هر چیزی می رود و هدف این است که به گذشته قهرمان ایستاده است. این بازی خواهد شد که حالت که پاداش دستاوردهای دیگر مانند خرید و فروش آسیب های ناراحت کننده بازی تعادل و یا رفتن برای استراتژی بازی می کند. بدیهی است که بیشتر سرگرم کننده خواهد بود outsmarting سه تن دیگر از بازیکنان در جدول.

را تیره جدول موفق خواهد بود ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید. آلفا دسترسی شروع می شود در ماه مه سال آینده و حداقل نیاز به یک تعهد از $40. تا آن زمان شما می توانید نگه دارید بازی سنگ پهن کف اجاق و دیگر CCG گزینه های که در دسترس هستند در حال حاضر در سیستم عامل مورد علاقه خود را.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im