موتورولا با ترس و شرم شروع می شود به روز رسانی موتور G7 و G7 قدرت برای آندروید 10

موتورولا بسیاری از محترم اواسط محدوده گوشی های موتور G8 صف گرفتن بیشترین توجه را در حال حاضر و آن را یک دانشمند موشکی برای کشف کردن که چرا این مورد است. این G8 قدرت و G8 قدرت Lite برای مثال نه تنها جدید, بلکه در میان بیشتر چشمگیر گوشی های هوشمند (به طور کلی نه فقط در اواسط و پایان بخش) وقتی که می آید به عمر باتری.

اگر شما با داشتن مشکل با نگه داشتن این شرکت را بی ارزش پیچیده, نام تجاری, طرح, راه, G8 قدرت شناخته شده است به سادگی به عنوان Moto G قدرت در ایالات متحده, که در آن شما همچنین می توانید یک بازی بسیار جالب قلم-دارای حق اعمال Moto G Stylus مدل در یک به طور مشابه قیمت مناسب. اما موتورولا نشده به طور کامل در مورد سال گذشته موتور G7 خانواده یا لگد زدن بسیار پیش بینی و دیر آندروید 10 rollout برای “منظم” 6.2 اینچ نوع در حداقل یکی از عمده بازار است.
با توجه به Lenovo متعلق به ما لباس را نرم افزار ارتقا اخبار صفحه ای اندروید 10 ترویج شده است منطقه ای در دسترس شروع در اوایل این هفته. به طور خاص در مارس 7, اگر چه موتورولا شعبه محلی انتظار همه موتور G7 دستگاه در برزیل به ارمغان آورد تا به تاریخ ژوئن 7.
جالب توجه است در حالی که ما شده اند قادر به تایید این اخبار واقعی گزارش از کاربران که موفق به دانلود و نصب به روز رسانی فقط رتبهدهی نشده است, یک زن و شوهر از مردمی در ق ادعای خود موتور G7 قدرت در انگلستان و G7 مافوق در ایالات متحده آمریکا را به ثمر رساند رسمی over-the-air آندروید 10 goodie بسته است. دومی است که اساسا یک G7 قدرت کلون به فروش می رسد به طور انحصاری در Cricket Wireless, اما کاملا روشن موتور G7 کاملا متفاوت کتری از ماهی است.
در مقایسه با G7 قدرت یا G7 مافوق این “استاندارد” موتور G7 همراه با sleeker و با احتیاط بیشتر درجه بالاتر-res نمایش بیشتر حافظه و فضای ذخیره سازی دو دوربین عقب رو به جای فقط یکی اما همچنین به طور قابل توجهی کوچکتر از باتری. سپس دوباره G7 و G7 قدرت به اشتراک گذاری یک پیکسل 632 پردازنده بنابراین جامد شانس دو آندروید 10 روز رسانی تحویل داده خواهد شد به طور همزمان در سراسر جهان در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>