موتورولا Razr 2 به احتمال زیاد به ارائه پیشرفت های سراسر هیئت مدیره

سال گذشته شاهد Moto Razr را قیامت به عنوان یک گوشی تاشو. این موتورولا Razr 2019 چین کاملا صاف و یک تماشاچی. در سخت افزار جلو آن بیشتر در مشترک با ورود گوشی های از گوشی های حق بیمه است که مطابقت آن $1,499 قیمت…. یک جانشین است که در حال حاضر و با توجه به XDA توسعه دهندگان آن خواهد شد که به مراتب بهتر – البته هنوز میانی – مشخصات.

موتورولا Razr 2 خواهد بود 5G-آماده

موتورولا Razr ورزشی 6.2 اینچ صفحه نمایش. آن است که توسط Snapdragon 710 SoC است که flanked توسط 6GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. این ویژگی دوگانه-سیستم دوربین با یک 16MP اصلی سنسور و یک 5MP selfie اهمیت. در داخل یک 2,510 میلی آمپر باتری و گوشی تنها پشتیبانی از 4G.

طبق گزارش جدید موتورولا Razr 2 خواهد بود و مجهز به Snapdragon 765 و از آن خواهد شد 5G آماده است. RAM, و ذخیره سازی خواهد بود ظاهرا ضربه به 8GB و 256GB بود و تلفن را 2,845 میلی آمپر باتری.

این گوشی که ظاهرا موسوم به “اسمیت” و حمل شماره مدل “XT2071-4” آیا ظاهرا از ویژگی های سامسونگ 48MP دوربین و selfie cam خواهد بود 20MP.
نمایش ابعاد احتمالا بدون تغییر باقی می ماند و این دستگاه را کشتی با اندروید 10.

موتورولا Razr 2 گزارش آینده این سپتامبر. آن را به احتمال زیاد خواهد شد در چین و آمریکای شمالی در ابتدا قبل از ساخت آن را به بازارهای دیگر.
جزئیات قیمت گذاری نیست پدید آمده اما در عین حال این دستگاه جدید می تواند در نهایت ارزان تر از سلف خود. چرا که یک اخیر موتورولا ارتقاء ارائه دو Razrs برای قیمت یک است که تنها نشان می دهد که این شرکت آگاه است که قیمت این دستگاه بیش از حد بالا است.

در غیر این صورت حتی با 5G اتصال $1,499 خواهد بود بسیاری برای موتورولا Razr 2 و این می تواند مانع آن در حال حاضر متوسط شانس موفقیت.

تاشو, گوشی واقعا گرفتار در عین حال و در هر سهم بازار وجود دارد که تا حد زیادی شده است snagged توسط سامسونگ و هواوی. موتورولا نیاز بیش از ظریف ارتقاء برای به چالش کشیدن آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de