موتورولا یکی زوم یکی بیش از حد و یک اقدام همه تخفیف در حال حاضر

در چند سال گذشته موتورولا به سرعت در حال گسترش آن در اواسط محدوده گوشی های هوشمند نمونه کارها با ایجاد یک کل جدید زیر نام تجاری: موتورولا یکی.
اگر شما علاقه مند در موتورولا یک گوشی – یا در اواسط محدوده گوشی های کلی – ما بسیار خوشحالیم که به اطلاع شما است که هر سه یکی از مدل هایی که به طور رسمی در ایالات متحده در دسترس هستند در حال حاضر با تخفیف. ما در حال صحبت کردن در مورد موتورولا یکی زوم (در تصویر بالا) موتورولا یکی بیش از حد و موتورولا یک عمل است.

این سه گوشی در حال حاضر به فروش می رسد برای $100 کمتر از حد معمول است. بنابراین شما می توانید با خرید یکی از زوم برای $349.99 به جای $449.99 یکی بیش از حد برای $299.99 به جای $399.99 و یک عمل برای $249.99 به جای $349.99. این دستگاه ها شده اند با تخفیف قبل از, اما نه همه در همان زمان.

دیدن این معاملات در اینجا در موتورولا

همانطور که می دانید در برخی از نقطه در اوایل سال جاری موتورولا یکی زوم شد به طور کامل فروخته شده در ایالات متحده است. آن را خوب است برای دیدن آن را در انبار دوباره پس از این که یکی از بهترین گوشی که موتورولا به ارمغان آورده است stateside تا کنون.
موتورولا یکی بیش از حد است در تاریخ همتراز با یک زوم از نظر عملکرد کلی آن را به عنوان بسته های مشابه پردازنده: Qualcomm Snapdragon 675. اما بیش از حد ندارد زوم قابل توجه سه دوربین با زوم اپتیکال 3x.
در حالی که هر سه گوشی در این مقاله ذکر شده به فروش می رسد گوشی فقط موتورولا یک عمل است که سازگار با تمام شرکت ما حامل. یکی از زوم و یکی بیش از حد کار فقط در at&T و T-Mobile (از جمله مارک های اعتباری).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>