موتورولا ممکن است کار بر روی یک دیوانه ارزان 5G گوشی با Snapdragon 765G SoC

اگر شما غمگین هستید برای شنیدن نسخه دوم از مدرن Razr می تواند با تاخیر کامل و چهارم زمین هیچ زودتر از ژانویه سال 2021 دیگر آینده موتورولا گوشی ساخت شایعه دور امروز ممکن است به شما احساس… چیزی.

این به اصطلاح لبه Lite برای تلفن های موبایل بسیار گیج کننده است و گزارش شده که بسته بندی هر یک از پیکسل 730G یا Snapdragon 765G پردازنده در ترکیب با 6 گیگابایت حافظه و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی. اما دومی چیپ ست نیز در بر داشت زیر هود “به طور منظم” موتورولا لبه نوع پس از آن بلافاصله روشن نیست که چگونه این مطلب مدل ممکن است متفاوت از بالای اواسط محدوده 6.7 اینچ دستگاه انتظار می رود در اطراف هزینه $600 در ایالات متحده است.
در صورتی که شما نگرانم غیر Lite و غیر Plus لبه می آید در هر دو 4 و RAM 6GB تنظیمات هر یک ارائه مناسب و معقول 128GB محلی دیجیتال احتکار اتاق سهم در حالی که بسته بندی سنگین از 4500 میلی آمپر باتری… که موتورولا لبه Lite در واقع می تواند ارتقاء به ظرفیت حدود 4,700 mAh.
بدیهی است که آن را بسیار غیر معمول برای یک مطلب اشتقاق در حال حاضر بسیار بزرگ تلفن به حفظ پردازنده و حافظه و ذخیره سازی آن برادر در حالی که همچنین بهبود باتری اندازه. سپس دوباره FCC اسناد (از طریق نشویل پچ پچ) تایید بخشی از این اطلاعات تنها نشان XT2075 شماره مدل مرموز گوشی با e-tailer (via @stufflistings) این ادعا را به فاش کردن یک چند دیگر مشخصات شوی این دستگاه به عنوان “موتورولا 5G به علاوه.”

به عبارت دیگر شما ممکن است بخواهید به نگاهی موتورولا لبه Lite نام برای اعطا نشده است, اما همه نشانه های نقطه به نقطه این شرکت آماده بسیار جالب 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند با قیمت مناسب نقطه. گفت: نقطه قیمت می تواند دایره €400 در قاره های قدیمی که باعث می شود فوق مشخصات صدا حتی بیشتر قانع کننده است.

اگر این محصول وجود دارد و آن را برای آمدن به ایالات متحده در حدود 400 دلار با یک گل میمون 765G SoC در دو و همچنین به عنوان 5G پشتیبانی و باتری موتورولا به طور کامل می تواند ضربه های اپل آیفون SE (2020) و سامسونگ 4G LTE-تنها کهکشان A51 از آب است.
تنها گوشی ما فکر می کنم که ممکن است قادر به رقابت در برابر این شایعه لبه Lite 5G است OnePlus Z با نام مستعار نورد توسط OnePlus. اما اجازه نمی برد و منتظر اثبات از این همه droolworthy اطلاعات. اگر آن را خوب درست باشد چیزی است که اغلب درست نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>