موتور G8 سری از گوشی های گرفتن سه عضو جدید: موتور G8 قدرت یک تلفن است که همه چیز در مورد که باتری کمی ارزان تر از موتور G8 با یک باتری کوچکتر اما مشابه عملکرد و در نهایت خاک-ارزان بزرگ-باتری گوشی Moto G8 قدرت Lite که با استفاده از یک کندتر مدیاتک تراشه.
همه این گوشی های مقرون به صرفه هستند بنابراین انتظار نداریم که عظمت اما آنچه که شما قطعا می توانید انتظار از G8 سری مطلق ستارگان عمر باتری. هر سه این گوشی ها به آخرین ساخته شده و شما می توانید آنها را به صورت دو یا اغلب حتی سه روز بدون شارژ ، که چیزی است که شما اغلب در گوشی های هوشمند در فضا. به طور طبیعی ما کنجکاو برای دیدن اینکه آیا موتورولا مجنون باتری ادعا درست است و چگونه گوشی های برگزاری های مختلف باتری تست.
اما در ابتدا, اجازه دهید نگاهی به مشخصات.

موتور G8 سری ظرفیت باتری:

  • موتور G8 قدرت — از 5000 میلی آمپر ساعت
  • موتور G8 قدرت Lite — از 5000 میلی آمپر ساعت
  • موتور G8 — 4000 میلی آمپر

همانطور که می بینید ما به یک شروع امیدوار کننده به عنوان این گوشی غول پیکر سلول های باتری در داخل.

مرور تست باتری

برای تست باتری ما شروع با ما مرور آزمون سبک ترین در زرادخانه ما.

آزمون شبیه سازی پیمایش صفحات وب و آن را نشانه خوبی است از تلفن چه مدت می تواند بدون استفاده سنگین.

نتایج هستند و آنها واقعا قابل توجه: موتور G8 قدرت می شکند تمام سوابق و با امتیاز نزدیک به 16 ساعت آن طولانی ترین مدت از تلفن ما تست شده اند و تا کنون در سال 2020 است. این گوشی توسط یک باتری وحش.

جالب, موتور G8 قدرت Lite با آن کمتر دقیق 720p رزولوشن به ثمر رساند به طور قابل توجهی پایین تر در این آزمون در 12 ساعت و نیم. ما نمی توانید پین نقطه دقیق همین دلیل اما یک حدس خوب خواهد بود که آن تراشه MediaTek است و نه فقط به عنوان به خوبی بهینه سازی شده است. اما حتی اگر این نمره پایین تر از در G8 قدرت در داخل و خارج از خود را هنوز هم در بسیار بالای باتری ما رتبه بندی تا این گوشی هنوز هم گذشته شما بسیار طولانی است ،

در نهایت موتور G8 نیز به ثمر رساند بسیار خوبی در حدود 14 ساعت در هفته را یکی دیگر از جانور از یک تلفن است که شما می توانید استفاده کنید نه فقط برای ساعت اما برای چند روز در پایان.

یوتیوب پخش آنلاين تست باتری

بعد تا ما تست YouTube video streaming. تماشای فیلم ها بر روی تلفن چیزی است که جایگزین تلویزیون زمان برای بسیاری از مردم این روزها و ما فکر می کنیم این مهم است برای اندازه گیری آن به طور جداگانه به ببینید که چگونه گوشی های مختلف با انجام چنین وظیفه.

و جالب است که ما در تعجب با G8 سری.

بله همه گوشی ها مدت زمان طولانی گذشته اما موتور G8 قدرت است که تحت سلطه مرور آزمون نمرات پایین ترین از سه اینجا در نزدیک به 9 ساعت است. که یک چیز عجیب و غریب برای دیدن: به نظر می رسد که برنامه یوتیوب تخلیه گوشی خیلی سریعتر از پیش بینی.

موتور G8 قدرت, مطلب, از سوی دیگر, کمترين نمره در مرور تست اما عبور از یوتیوب تست با رنگ پرواز و در نتیجه عظیم 11 ساعت و 24 دقیقه در بسیار بالای باتری ما رتبه بندی.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم موتور G8 به ثمر رساند فقط کمی بالاتر از G8 قدرت در 9 ساعت و 15 دقیقه. همه این نمرات کاملا عالی نسبت به گوشی های دیگر است اما ما شاهد برخی از تفاوت های ظریف جالب در G8 سری.

3D بازی تست باتری

بعد تا ما هم تست عمر باتری با بازی های 3D. این خواهد بود که به صورت گرافیکی بازی فشرده که مالیات GPU: امثال آسفالت Call of Duty PubG, Fortnite و بقیه. نگه داشتن در ذهن است که ما تست نقش آنها در کاهش تنظیمات گرافیکی برای اطمینان از سازگاری در مورد بسیاری از دستگاه های به طوری که در زندگی واقعی تخلیه باتری را در حالی که بازی قطعا بالاتر خواهد بود اما آنچه ما به دنبال دیدن در اینجا این است که چگونه با این گوشی مقایسه کنید.

و در این آزمون موتور G8 قدرت دوباره موقعیت خود را در بالا با یک امتیاز از 11 ساعت و 34 دقیقه بالاترین نمره evere ثبت شده در 3D ما بازی تست. گروه G8 قدرت Lite نمرات حدود 10 ساعت و در نهایت موتور G8 نمرات از راه های زیر این دو در 7 ساعت و 4 دقیقه.

کلمات نهایی

در پایان روز موتور G8 سری ثابت به تمام گوشی های با عمر باتری اما یکی از آنها می ایستد و این موتور G8 قدرت. آن outlasts دیگران را با بسیار کمی در بسیاری از موارد استفاده و بر خلاف بسیار آهسته انجام موتور G8 قدرت Lite منظم G8 قدرت حداقل یک مقدار مناسب و معقول از عملکرد.

اگر شما به دنبال یک گوشی با بودجه های باور نکردنی عمر باتری و قیمت عالی موتور G8 قدرت به نظر می رسد به راه رفتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net