بیشتر به تماشای نشان می دهد در Netflix بکشد در آوریل: دو سری بالا ببر پادشاه “

 • در حالی که همه ماندم, به در خانه در مارس به دلیل coronavirus قرنطينه همه ما در ادامه به شراب خواری heck از Netflix و ارسال رشد میزان ترافیک به streamer.
 • در اینجا نگاهی به پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد برای ماه آوریل از جمله ببر پادشاه در نزدیکی بالای لیست (اما ضرب و شتم توسط دو فوق العاده Netflix سری اصلی).
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

من فکر می کنم آن را ایمن می گویند بسیاری از مردم تجربه زندگی در طول coronavirus همه گیر می تواند تا حد زیادی متفاوت نبود, سرگرمی, فرار شیر ارائه شده توسط Netflix بکشد. خودم من تا یک تعداد را نشان می دهد من تا به حال در لیست من در حالی که برای در حال حاضر به جای خوبو من کشف کرده ام که دیگران ارائه شده اند برخی خوش آمدید لحظات لذت و تمدد اعصاب مانند عالی درام کره ای فرود سقوط بر شما.

و من می دانم که من قطعا به تنهایی نیست. شما می توانید برخی از گزارش قبلی انجام داده ایم آشکار برخی از بالا نشان می دهد که مردم شروع جریان برای اولین بار در طول coronavirus همه گیر را نشان می دهد مانند Ozark, تایگر کینگ, شکستن بدو بازی تاج و تخت. ضمن این تیم در جریان, موتور جستجو, خدمات Reelgood به طور منظم فراهم می کند BGR با یک نگاه در داغترین نشان می دهد در Netflix و دیگر خدمات جریان هر دو در یک هفتگی و ماهانه داده است که بر اساس جریان فعالیت Reelgood بیش از 4 میلیون کاربر. در زیر ما پخش کردن بیشتر به تماشای نشان می دهد در Netflix بکشد برای مارس — است مورد علاقه شما در لیست هستید ؟

ببر پادشاهNetflix بکشد کاملا bonkers مدارک سری در مورد رنگارنگ حیوانات عجیب و غریب مادر زندانی در یک قتل-برای-استخدام مسئول به نظر می رسد در نهایت به لغزش به پایین محبوبیت رتبه بندی کمی پس از انتشار آن در اواسط ماه مارس و پیش از تبدیل شدن به یک نیروی بزرگ در فرهنگ پاپ. در واقع وجود دارد و حتی صحبت از یک فیلم اقتباسی از, مستند آمدن به Netflix بکشد که این گزارش نوشته شود و به کارگردانی رایان مورفی احتمالا به عنوان یک ادامه موجود خود پیمان با streamer.

اما بر اساس داده ها از Reelgood کاربران وجود دارد و دو دیگر نشان می دهد که هر دو آنها را Netflix اصل است که مردم به نظر می رسد ترجیح داده اند در ماه مارس زمانی که ما هنوز hunkering را در خانه به دلیل coronavirus قرنطينه. #1 و #2 سری برای ماه شد اوزارک و پول دزدیبود.

هر دو سری عرضه جدید فصل در اطراف تقریبا همان زمان از فصل 3 به صورت اوزارک آمار Netflix بکشد در پایان ماه مارس در حالی که در فصل 4 از پول دزدی عرضه در streamer در هفته اول آوریل است. من چک پول دزدی اما می گویند این سری محبوب است که یک ناخالص گرفتن. چرا که با توجه به Netflix و این خدمات را بیشتر تماشا غیر انگلیسی سری به تاریخ با برخی از 44 میلیون خانوار تماشای فصل سوم تا پایان ماه آوریل است. تا آنجا که به پاریس می رود, من تماشا کرده ام آن را از آغاز, و من فکر می کنم این فصل جدید ممکن است خود را بهترین و در عین حال — به Byrdes و ارتباط شخصیت ها همچنان به دیوانه فوتی و فوری و نهایی شات از آخرین قسمت این فصل ذهن خود را منفجر.

اینجا در ضمن مختصر و مفید کامل از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در طول ماه آوریل با توجه به Reelgood:

 1. اوزارک
 2. پول دزدی
 3. Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون
 4. Better Call Saul
 5. نامتعارف
 6. احساس خوب
 7. Breaking Bad
 8. جامعه
 9. غریبه همه چیز
 10. Schitt نهر

منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im