اکثر سامسونگ کهکشان گوشی های 5G در حال حاضر با هدیه به ارزش $175, Postmates اعتباری شامل

امید به متقاعد کردن مشتریان بیشتر به خرید 5G گوشی های هوشمند سامسونگ این ماه به دور هدیه جالب با بسیاری از آن کهکشان 5G گوشی های موجود در ایالات متحده است.
تا ژوئیه 31 (یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین) اگر شما خرید را انتخاب کنید 5G-آماده کهکشان دستگاه از سامسونگ دریافت خواهید کرد 1-سال Postmates اشتراک نامحدود (به ارزش $100), $25 در Postmates اعتبار 50 دلار در کهکشان فروشگاه های اعتباری. که در مجموع 175 دلار در مباحث.

با Postmates نامحدود شما دریافت رایگان تحویل سفارش دادن غذا, مواد غذایی و کالاهای دیگر از طریق Postmates. همانطور که برای 25 دلار اعتبار شما خواهد بود قادر به استفاده از این برای یک وعده غذایی یا هر چیز دیگری که Postmates می تواند ارائه.

دیدن این معامله در اینجا در سامسونگ

سامسونگ می گوید که این تعداد در دسترس $175 هدیه محدود است و به 16000. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از 5G گوشی های این شرکت است که فروش هر ماه stateside اما هدیه ممکن است اجرا قبل از پایان ماه. به عبارت دیگر اگر شما در پیدا کردن Postmates و کهکشان فروشگاه مباحث وسوسه انگیز شما ممکن است بخواهید به عجله و خرید خود را یک 5G سامسونگ گوشی هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net