اکثر مردم به استفاده از محرک های جدید چک کنید فقط به پرداخت صورتحساب

  • چه شما با استفاده از یک محرک جدید بررسی کنید ؟ یک نظرسنجی جدید قرار داده و این سوال را به آمریکایی ها هنوز از وضعیتی وخیم مالی از coronavirus همه گیر و نتایج کمی تعجب آور است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بدون شک می خواهد مردم را به استفاده از پول را به اقتصاد از طریق خرید همه چیز و حمایت از کسب و کار.
  • اما پول/صبح مشورت نظرسنجی نشان می دهد که اکثر مردم می خواهم به استفاده از چک جدید برای پوشش پایه هزینه های زندگی.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اداره می شود راه خود را میلیون ها نفر از محرک های جدید چک خواهد شروع به توزیع می شود به آمریکایی ها در هر هفته برای کمک به جبران این درد ادامه داد: از coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور تهمت و گفت: در حال حاضر چک جدید می رویم که آنها خواهید بود بزرگتر (امیدوارم) از محرک مردم چک کردم اولین بار در اطراف او از رهبران جمهوری خواه در کنگره در هیئت مدیره و دستیاران کاخ سفید گفته اند همه که باقی می ماند این است که برای جزئیات بیشتر به نهایی شود. و در یک دنیای ایده آل کسانی که میلیون ها نفر از چک به عنوان یک تقویت کننده شات از آدرنالین برای اقتصاد پمپاژ به شدت مورد نیاز دلار به کسب و کار شده اند که گرسنگی از مشتریان برای سال در حال حاضر.

البته ما نمی در واقع زندگی در یک جهان ایده آل ، این احتمال وجود دارد که محرک جدید چک را فراهم نمی کند به عنوان مقدار پول به عنوان موج اول چک — یا آنها ممکن است هدف در کمتر مردم است. در ضمن یک بررسی جدید نشان می دهد که اکثر مردم احتمالا نمی تواند به صرف پول چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد آنها را به در راه است که بسیاری از شما می دانید اقتصاد-تحریک کننده است.

با توجه به بررسی های, از پول/صبح مشورت تقریبا نیمی از آمریکایی ها (42%) می گویند که آنها نیاز به یک محرک جدید را بررسی کنید نه به خرید و حمایت از کسب و کار و اقتصاد گسترده تر — اما برای پوشش هزینه های اساسی مانند مسکن و مواد غذایی است. که احتمالا انتظار می رود با توجه به میزان بیکاری افزایش یافته است به طوری شتاب در طول همه گیر به عنوان کسب و کار را تماشا کرده اند تقاضای مشتری به طور کامل سقوط.

را فقط یک مثال خطوط هوایی آمریکا فقط ارسال می شود توجه کنید که در آن نیاز به ریختن 25,000 کارگران در اکتبر 1. این تابع تقاضای سفر هنوز خیلی ولرم از آنجا که بسیاری از مردم طبعا هنوز هم ترس از پرواز به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

بازگشت به محرک چک یکی دیگر از 32 درصد از مردم گفت: بیشتر دولت در کمک های مالی مفید خواهد بود اما آنها لزوما نیاز به استفاده از پول برای پوشش هزینه های مناسب در حالی که یکی دیگر از 11 درصد گفت: آنها نمی نیاز به یک محرک جدید چک در تمام.

همانطور که اشاره کردیم دیروز این شرط بسیار خوبی است که محرک های جدید بررسی خواهد شد بخشی از یک بسته محرک اقتصادی جدید که کنگره می رود تا به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. پیشنهادات جدید برای چک شده اند و همه نقشه تا کنون با قانونگذاران در حال حاضر با داشتن شناور طرح به مردم چک جدید بالغ بر چندین هزار دلار است. در ضمن به عنوان قانونگذاران بحث و هیجان تیک تاک ساعت است و برای بسیاری از آمریکایی ها که می گویند که آنها نیاز به چیزی — هر چیزی در حال حاضر.

در پول/صبح مشورت و نظرسنجی از 2200 پاسخ دهندگان سه چهارم گفت: آنها نیاز به پول جدید متاسفانه بلافاصله.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de