اکثر پزشکان فکر می کنم ما باید در حفظ و پوشیدن coronavirus ماسک برای یک سال دیگر

  • بررسی 511 پزشکان نشان می دهد که اکثریت را ادامه خواهد داد به یک ماسک برای حداقل یک سال دیگر.
  • به عنوان شهرهای ایالات متحده شروع به بازگشایی وجود دارد ترس است که یک دوم coronavirus موج ممکن است آمار بعد از این سال.
  • بسیاری از ایالات در حال حاضر شاهد افزایش coronavirus موارد حتی به عنوان ویروس متهم در سابق کانون مکان های مانند شهر نیویورک است.

با تعدادی از coronavirus موارد روند رو به پایین در بسیاری از مناطق تعدادی از کشورها شروع کرده اند بازگشایی طی چند روز گذشته. و در حالی که همه چیز به طور کامل به حالت عادی بازگشت بسیاری از غیر ضروری کسب و کار مانند آرایشگاه و نشسته و رستوران ها باز هستند برای اولین بار در ماه.

البته نه همه چیز را به بازگشت به راه آن بود. اگر چه مردم یکهو این روزها به خصوص در حال حاضر که هوا گرم حجم از مردم با پوشیدن ماسک خشن است یادآوری است که ما هنوز زندگی در میان یک بیماری همه گیر. و هر چند محققان در حال کار سخت بر روی یک واکسن وجود دارد هیچ گفتن چه مدت باید صبر کنید تا یکی از در دسترس می شود. به نوبه خود وجود دارد هیچ گفتن که ما قادر خواهید بود برای بازگشت به زندگی راه آن بود که قبل از coronavirus زمان نگه دارید.

در نور است که نیویورک تایمز به تازگی مورد بررسی 511 اپیدیولوژی و از آنها خواست تا چه زمانی ما باید صبر کنید قبل از ما می تواند به توقف پوشیدن ماسک ، قابل توجه 52 درصد پاسخ دادند که ما باید به خاطر پوشیدن ماسک برای حداقل 12 ماه دیگر. 21 درصد از افراد مورد بررسی گفت: ما باید با پوشیدن ماسک تا بهار سال بعد در حالی که 11 درصد نشان داد ما باید با پوشیدن ماسک تا زمستان آینده.

کلی بررسی جامع است و پوشش می دهد تمام انواع موضوعات از جمله چگونه کسانی که در نظر سنجی برنامه به صبر قبل از درگیر شدن در فعالیت های روزمره مانند گرفتن کوتاه کردن مو و یا حضور در یک عروسی.

به عنوان مثال 42 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که صبر کنید 3 تا 12 ماه قبل از رفتن به سالن ورزش. ضمن اینکه 56 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که صبر کنید 3 تا 12 ماه قبل از غذا خوردن در ناهار خوردن در رستوران.

یک لیست از فعالیت های مخاطره آمیز است که اکثریت مورد بررسی اپیدیولوژی نمی خواهد درگیر در برای حداقل یک سال دیگر شامل موارد زیر است:

  • حضور در یک عروسی و یا مراسم تشییع جنازه
  • در آغوش گرفتن و یا لرزش دست در هنگام تبریک یک دوست
  • بیرون رفتن با کسی که شما نمی دانید به خوبی
  • حضور در کلیسا و یا دیگر خدمات مذهبی
  • متوقف کردن به طور معمول پوشیدن چهره و پوشش
  • حضور در یک رویداد ورزشی و کنسرت و یا بازی

جالب توجه است هر چند جای تعجب نیست که دومی فعالیت — حضور در یک رویداد ورزشی یا کنسرت بود یکی از زیباترین و اپیدیولوژی می تواند در توافق با 64 درصد نشان می دهد آنها نمی خواهد شرکت در چنین رویدادی برای حداقل یک سال.

پاسخ بالا, بار , یادداشت ها “هستند و نه دستورالعمل و ترکیب پاسخ دهندگان’ زندگی فردی شرایط تحمل ریسک و انتظارات در مورد زمانی که وجود خواهد داشت گسترده, تست, تماس, ردیابی, درمان و واکسیناسیون برای Covid-19.”

هنوز هم در زمانی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات گمراه کننده در مورد کوروناویروس در خارج وجود دارد, آن را مفید به ببینید که چه کسانی که واقعا درک علم پشت این ویروس راحت انجام می دهند.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>