اکثر آمریکایی ها می گویند که آنها در حال حاضر نیاز به محرک بررسی #2

  • IRS تنها به تازگی آغاز شده ارسال مدتها در انتظار محرک های مستقیم پرداخت واریز به آمریکایی ها به عنوان بخشی از بسته اقتصادی کنگره تصویب در ماه مارس در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • در حالی که هر کس نگه داشتن چشم در IRS’ محرک بررسی وضعیت ردیاب, اما آن را شروع به تبدیل شدن به روشن است که پول همه در حال انتظار در حال حاضر حتی ممکن است به اندازه کافی. در واقع بسیاری از آمریکایی ها می گویند آنها با داشتن یک زمان سخت است که آنها در حال حاضر نیاز به یک دوم دور از محرک چک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هنگامی که در کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور تهمت و پس از آن به قانون امضا $2.2 محرک قانون در پایان ماه مارس بود که به معنای بی پرده برخی از اقتصادی درد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و فراهم می کند که برای پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها در میان چیزهای دیگر — واشنگتن تماسهای مکرر خود را در پشت برای یک کار خوب انجام می شود. آنها تا به حال نقل مکان سریع و چشمگیر مد برای دریافت پول و به دست افرادی که به آن نیاز دارند و کسی که به آن نیاز دارید در حال حاضر.

تنها چیزهایی نیستند دقیقا همان کاری را که در راه است. نه به طور کامل. اگر شما بدست خود محرک پرداخت از IRS در عین حال شاید به این دلیل که شما در انتظار در یک مقاله بررسی را در پست الکترونیکی به عنوان مخالف به افرادی که در حال حاضر دریافت آنها به صورت الکترونیکی از طریق واریز مستقیم — وجود دارد برخی از اخبار بد. اتمام این گاهشمار از راه و روش کمیته در مجلس نمایندگان آمریکا: این می گوید که کاغذ چک آغاز شده بود قرار داده و به ایمیل این هفته و آنها صادر می شود در نرخ حدود 5 میلیون یک هفته است که می تواند در نهایت در نظر گرفتن حدود 20 هفته به همه آنها ارسال می شود. معنی اگر شما یکی از آنهایی که بد بخت نزدیکی از پشت, شما ممکن است خود را دریافت مقاله محرک چک کنید تا سپتامبر. و به این ترتیب از آنجا که تاخیر و همچنین این واقعیت است که بسیاری از آمریکایی ها حتی نمی فکر می کنم در بررسی های خود نشان دهنده به اندازه کافی بزرگ تکه از تغییر (تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج های متاهل) بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها احتمالا می تواند پیش بروید و با انجام یک دوم محرک بررسی در این نقطه است.

که با توجه به دو نظرسنجی یکی از WalletHub و دیگر از درآمد بازنشستگی شرکت SimplyWise. WalletHub بررسی 350 آمریکایی و نشان داد که 84 درصد می خواهید یک دوم محرک چک کنید و کمی کمتر از نیمی f کسانی که پاسخ دهندگان گفتند که آنها نیاز به پول برای پرداخت هزینه های ملزومات مانند اجاره و یا وام مسکن (که حس می کند, پس از افزایش بیکاری در آمریکا منفجر شد به تاریخی سطوح به دلیل عواقب ناشی از coronavirus).

SimplyWise داده و در عین حال نشان داد که 63 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که احتمالا نیاز به یکی دیگر از محرک بررسی قبل از تابستان است. آن نظرسنجی “نشان داد که 40 درصد از آمریکایی ها داشته اند درآمد خود را نهفته (از دست رفته و یا کاهش می یابد) توسط coronavirus. از کسانی که شغل خود را از دست با توجه به این ویروس 43% اعتماد به نفس نیست که آنها خواهد شد در ظرف سه ماه آینده. برای کسانی که هنوز هم به کار 11 درصد در حال حاضر از نظر شغلی خود را در خطر است.'”

تا کنون کنگره نشده اعلام کرد یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی که شامل بودجه های اضافی دور از مستقیم چک برای آمریکایی ها فراتر از آنچه در حال حاضر اختصاص داده شده است. این ناگهانی و موج رو به رشد مالی, درد, در سراسر کشور — در نهایت ممکن است نیروی یک رای بیش اضافی پرداخت های مستقیم. در واقع حوادث ممکن است تصمیم از رهبران کنگره را برای آنها در امتداد این خطوط:

در نظر بگیرید که فقط در یک ماه تاریخی سطح از آمریکایی ها باید ثبت برای بیکاری. علاوه بر این, فدرال رزرو اقتصاددانان پیش بینی ما در نهایت به بیش از 32 درصد نرخ بیکاری در ایالات متحده که بیش از سطح دیده می شود در طول رکود بزرگ.

منبع تصویر: Eric گی/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر