سامسونگ است که شاخص یک جای نامتعارف بستهای 2020 رویداد و نه فقط به خاطر آن برگزار می شود ممکن است در یک جریان فقط فرمت با توجه به جدید کروناویروس واقعیت. آن را به تدریج خود را از نیمه دوم سال کرایه خارج از صنعت بزرگ expos و آغاز برگزاری اختصاصی برای رونمایی آن توجه داشته باشید خط از flagships اما در این سال از آن خواهد شد ارائه راه دستگاه های بیشتر از فقط ارجمند گوشی با S Pen به بستهای مخلوط.

یکی از این گوشی انتظار می رود رونمایی شود در شایعه August 5th, بستهای 2020 رویداد تاریخ اگر نسخه دوم از سامسونگ Galaxy برابر حق رای در-تاشو bendy گوشی. Samsung Galaxy برابر 2 شد و با 7.7″ foldable داخلی و یک مقدار بیشتر قابل استفاده 6.23″ نمایشگرهای خارجی به عنوان اصلی نقد نسبت به OG برابر بود که آن را تقریبا بی فایده است که بسته به شما و همه ایا قسطی لولا برای فشار دادن هر موضوع با تلفن.
وجود خواهد داشت یکی دیگر از ارتقاء در مقایسه OG, برابر, چند, و آن را سریع شارژ 25W توانایی های گرفته شده به طور مستقیم از آخرین کهکشان S20 سری, عنوان MySmartPrice کشف شده در یک 3C صدور گواهینامه. این نوع از شارژر پمپ باتری 5000mAh از کهکشان S20 فوق العاده برای کمتر از یک ساعت پس از آن است که بسیار خوش آمدید توسعه برای آینده برابر 2 صاحب زمانی که آنها در عجله هستند.

چگونه بسیاری از صاحبان وجود دارد خواهد بود هر چند در شایعه 2200 یورو قیمت گذاری? که آخرین شایعه از یک منبع معتبر در مورد 2 برابر قیمت و در حال حاضر در قفسه بالا قیمت گذاری می شود در حاشیه تایید توسط دیگر leaker است که آمار بسیاری از قیمت ها از نوک ناخن بر روی سر در طول سال است.

علاوه بر 2000+ USD/EUR شروع قیمت از برابر 2, Ricciolo همچنین نکات در تاخیر راه اندازی با توجه به کروناویروس ناشی از تولید با مانع. که فشار Galaxy برابر 2 تاریخ انتشار به سقوط برنامه چیزی شبیه است که شایعه شده برای آی فون 12 مدل دوباره به همان دلایل به طوری که دود وجود دارد ممکن است آتش بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de