بیشتر coronavirus محرک چک می آیند: همه چیز شما نیاز به دانستن

  • مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه با تصویب جدید کروناویروس بسته محرک اقتصادی که پر از مزایای از جمله پول خود را کنار بگذارند به صندوق پرداخت محرک جدید چک برای آمریکایی ها.
  • پیشنهاد تماس برای دور دیگری از محرک پرداخت جمعا 1200 $برای افراد و تا 6000 $برای خانواده ها.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان هفته کاری کشید به نزدیک دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان به تصویب یک از 3 تریلیون coronavirus اورژانس امداد بسته است که خرس تفاوت بودن بزرگترین اضطراری مانند بیل در آمریکا قانونی تاریخچه. آن را به شرح زیر بر روی پاشنه از رکورد قبلی-دارنده یک 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک از بازگشت در ماه مارس است که ارائه کمک های مالی برای, در میان چیزهای دیگر پرداخت های مستقیم که IRS است که هنوز هم در روند توزیع به اکثر آمریکایی ها به کمک بلانت حداقل کمی از اقتصادی درد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این لایحه جدید تصویب شده توسط مجلس که در حال حاضر به سنا که در آن رهبران که جمهوریخواهان کنترل اتاق بازرگانی در حال حاضر گفت: آنها میلی به حفظ پرتاب پول در حل coronavirus بحران — حداقل در مقیاس به عنوان پیش بینی در این لایحه جدید که به نظر می رسد به این لایحه مرده در هنگام ورود به اتاق بالایی. این لایحه پر از coronavirus-موارد مرتبط مانند $200 میلیارد به خطر پرداخت به کارگران ضروری و 75 میلیارد دلار برای COVID-19 تست. آن را نیز جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه خواهان رسیدگی خاص یک کارت وحشی در این بسته های قانونی — یک تخصیص بودجه است که می دهد اکثر آمریکایی ها دور جدیدی از کروناویروس محرک چک. مقدار خواهد مجموع 1200 $برای افراد تا 6000 $برای خانواده ها.

اگر به شما در تنظیم کنار پول برای کسانی که محرک جدید چک, آنچه شما باید در اینجا این است که باغ خود را-انواع حزبی گذراندن لایحه ای که جلب قابل پیش بینی بدست آورد. کاخ سفید در حال حاضر تهدید به وتو آن را حتی قبل از خانه در زمان خود رای و در روز پنج شنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: مجلس نانسی پلوسی “منتشر شده 1,800-صفحه فصلی فروشگاه از جناح چپ عجایب و آن را به نام یک coronavirus امداد لایحه است.” اما در اینجا به همین دلیل آن است که ساده نیست.

جدید ترین نرخ بیکاری شده از تقریبا 3 میلیون نفر از مردم را تحت فشار قرار دادند به طور کلی تلفات از مشاغل از دست رفته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به حدود 36.5 میلیون نفر است. حتی قبل از این هفته اکثر آمریکایی ها نیز گفت: در حال حاضر آنها آماده بودند برای محرک بررسی #2 یک تابع هر دو از درد و از فاجعه اقتصادی ما در حال زندگی در حال حاضر و نارسایی از دور اول چک (که بسیاری از آنها هنوز هم تحویل داده شده است و یا سپرده توسط IRS هنوز).

خط پایین: آیا انتظار دیگری بررسی در هر زمان به زودی. ما در وسط یک انتخابات ریاست جمهوری در کمپین های نجومی در حال حاضر ذهن هرگز که وضعیت همه گیر است هیچ جا در نزدیکی بودن حل شد. این بدان معناست که هر کس خواهد شد به طور فزاینده ای عقب نشینی به گوشه های خود را با جمهوری خواهان نیز به طور فزاینده ای مصرف pro-کسب و کار خشک مانند اصرار بر جدید کاهش مالیات و در تلاش برای رایگان کسب و کار از مسئولیت در مورد آنها بازگشایی کارگران و یا بازدید کنندگان گرفتن coronavirus و کسانی که به تازگی آلوده به مردم می خواهید به شکایت آنها.

بالا خواه در خانه استیو Scalise, لعنتی این بسته امداد به عنوان یک “سوسیالیست سادگی.” پس از coronavirus همه گیر فوران در ماه مارس در آمریکا و کنگره و کاخ سفید با هم کار کرده اند به تصویب و به قانون چهار جداگانه coronavirus-صورت حساب های مربوط در مجموع حدود 3 میلیارد دلار. ما ممکن است, اما در آخرین آمار محدود و یا نزدیک به حد آنچه قانونگذاران فدرال ae مایل یا قادر به انجام برای مقابله با بحران در این نقطه, اما.


نانسی پلوسی حضور در یک گردهمایی در واشنگتن DC منبع تصویر: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de