Mobvoi جدیدترین AirPods کلون با سر و صدا لغو فعال هستند و تقریبا باور نکردنی مقرون به صرفه

همانطور که بیشتر و بیشتر شرکت های وارد رونق واقعی بی سیم از earbuds بازار در حالی که بسیاری دیگر همچنان به گسترش سهام موجود خود را از AirPods جایگزین آن را به طور طبیعی سخت تر و سخت تر را به ایستادگی کردن از بسته.

اما یک راه نسبتا امن به جلو که خاموش باقی می ماند undercutting فوق رهبران صنعت به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که حفظ به عنوان بسیاری از ویژگی های تیتر گرفتن به عنوان امکان پذیر است. Mobvoi مثلا در حال حاضر به فروش می رساند TicPods 2 $99.99 و TicPods رایگان در $49.99 (در حال حاضر از یک $129.99 لیست قیمت) اما هر دو مدل چیزی مهم است که اجازه می دهد آنها را به طور مستقیم رقیب high-end $250 AirPods Pro.
که در آن به درستی به نام TicPods ANC در آمده شامل لغو سر و صدا فعال (با نام مستعار ANC) تکنولوژی در اصل بی نظیر قیمت توصیه می شود از $89.99 که Mobvoi در حال حاضر ضرب و شتم با ارائه مقدماتی 10 درصد تخفیف. شما باید تا 10 ژوئن به قبل از سفارش این پسر بد در ازای دوام $80.99 در یک “یخ” (با نام مستعار سفید) رنگ در آن نقطه واقعی فروش و تحویل خواهد شد شروع هر دو در سایت سازنده و Amazon.com.

در مورد TicPods ANC اتفاق می افتد به نگاه آشنا, اشتباه نکنید, این برخی از unapologetic AirPods نرم افزار کلون های ورزشی سیلیکون گوش راهنمایی برای یک “راحت و امن مناسب” و اوج این مقیاس در یک تلویزیون بسیار سبک وزن 5 گرم در هر جوانه. در حالی که بدیهی است که ما انتظار نداریم که این سر و صدا لغو قابلیت به کار بی وقفه بر روی این خاک-ارزان کوچک, هدفون, آن را قطعا خوب است که شما به راحتی می توانید به ضامن میان سه متمایز ANC حالت است.

 

در حالت آرام قرار TicPods ANC وعده برای از بین بردن تا به 35dB از سر و صدا بنابراین شما می توانید “احساس همهجانبه صدا” با صدا-Passthrough حالت اجازه می دهد تا شما را به ماندن در تماس با محیط اطراف خود و ANC-حالت خاموش بودن… خیلی توضیحی در پیشنهاد خود را برای به حداکثر رساندن عمر باتری. که اتفاقا دور از چشمگیر در مقایسه با زمانی که به چیزی مانند سامسونگ Galaxy جوانه+ در بیش از 5 ساعت هر چند که در واقع اپل ادعا می کنند به عنوان دور به عنوان AirPods Pro نگران هستند و همچنین.
در ضمن شارژ مورد کاملا عادی ارائه فقط 10 ساعت اضافی از آب برای در مجموع تنها 15 نسبت به “بیش از 24 ساعت” تبلیغ توسط AirPods Pro زمانی که خود را بی سیم شارژ مورد نظر.
هنوز, آن را تقریبا غیر ممکن است به استدلال می کنند با ارزش از TicPods ANC که همچنین عرق و مقاوم در برابر آب با بلوتوث 5.0 پشتیبانی در دو و همچنین سیری و گوگل دستیار سازگاری نه به ذکر است “غنی هدفن صدا” تکنولوژی با 13 میلی متر سخنران پردازنده. این توله سگ چشمگیر (حداقل بر روی کاغذ) حتی زمانی که در مقایسه با دیگر فوق العاده مقرون به صرفه درست بی سیم earbuds مانند Skullcandy ترکیب جدید یا Huawei FreeBuds 3i.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر