کیف پول همراه معاملات برآورد رشد متناوب 50 ٪ در این سال

در این روز و سن, ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر عادت کرده اند به استفاده از تکنولوژی برای تقریبا همه چیز در زندگی روزانه ما است. در حال حاضر انجام همه گیر مسدود کل جهان برای مدتی و مردم شروع به تکیه بر روی تلفن همراه کیف پول پرداخت بیش از آنها تا کنون.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط BuyShares این کیف پول همراه-پرداخت برآورد شده برای رشد تقریبا 50% برای سال 2020 به طور عمده به دلیل COVID-19 وضعیت. در مقایسه با سال گذشته جهانی موبایل کیف پول معاملات افزایش یافته است 38.7 درصد در سال 2020 است. این گزینه از اجرای پرداخت هر دو در-آنلاین و در فروشگاه های ثابت می تواند بسیار مناسب برای مصرف کنندگان است.

برآورد نشان می دهد که کل کیف پول همراه در بازار است که به احتمال زیاد رفتن به مبلغ 1.47 تریلیون دلار از ارزش معامله در این سال و آن را در حال حاضر ادامه رشد آن است. آمار حاکی از آن است که کیف پول همراه در بازار می تواند رسیدن به متناوب $4.1 تریلیون دلار تا سال 2024. بنابراین تخمین زده می شود که بیش از 1.7 میلیارد نفر خواهد شد و استفاده از کیف پول همراه تا سال 2024.

به ویژه در ایالات متحده تلفن همراه کیف پول معامله ارزش دلار تخمین زده می شد 116 میلیارد دلار قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما بحران بهداشت و تغییر آن برآورد و آمار جدید گزارش بیش از 200 درصد رشد به معنی ارزش معاملات در حال رسیدن به $357.5 میلیارد دلار فقط در ایالات متحده است. کشورهای دیگر که در آن کیف پول همراه در بازار گزارش شده است که پیشرو در چین و انگلستان و برزیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>