Misfit قاتل پدر روز معاملات به گسترش نام تجاری جدیدترین پوشیدن سیستم عامل ساعت هوشمند

با وجود گوگل بهترین وزش تلاش بیش از چند سال گذشته Wear سیستم عامل-طراحی ساعت های هوشمند هنوز هم بسیار محبوب است. که در واقع خبر خوب برای شکارچیان معامله هر چند منجر امثال های فسیلی به اغلب و وحشیانه کاهش قیمت برخی از خیلی خوب به دنبال پوشیدنی سخت افزار قادر به جفت شدن با هر دو گوشی های آندروید و اپل.

همانطور که شما ممکن است در حال حاضر می دانیم ما بر اساس گروه های فسیلی به فروش می رساند بسیاری قوی و شیک ساعت های هوشمند تحت یک دسته از نام های مختلف از جمله Michael Kors Emporio Armani دیزل پوما و Misfit. دومی با نام تجاری کل صف فروش از طریق این شرکت در وب سایت رسمی ایالات متحده تا ماه ژوئن 21 در یک تخفیف 50 درصد است که این امر در بالای برخی از در حال حاضر سخاوتمندانه “به طور منظم” کاهش قیمت.
ارجمند نسل اول Misfit بخار به عنوان مثال در حال حاضر ذکر شده است در $99.99 و به جای اصلی آن 200 دلار شروع قیمت از تقریبا سه سال پیش, اما اگر شما به یاد داشته باشید برای استفاده از “YAYDADS” کد های تبلیغاتی قبل از تکمیل سفارش خود را, شما می توانید را که بیشتر به عنوان کمی تا 50 دلار.
2018-منتشر شد Misfit بخار 2 و در عین حال می خواهد رفتن تمام راه را تا 75 $از $150 قیمت با همان کد کوپن و بسیار به روز رسانی لیست از ویژگی های از جمله همه چیز را از, گوگل, پرداخت, پشتیبانی از ساخته شده است در ارتفاع سنج میکروفون و مستقل اتصال GPS در علاوه بر این به سلف خود ضربان قلب مانیتور, مجموعه مناسب و معقول از فعالیت ابزار ردیابی و شنا-طراحی اثبات.

این قابل ملاحظه ای باریک و سبک تر دستگاه از پیشگامان آن, بسته بندی, بهبود Snapdragon پوشیدن 3100 پردازنده تحت بیمه مات به پایان رسید آلیاژ آلومینیوم هود و در غیر این صورت استقراض بیشتر از آن مشخصات و ویژگی ها از بخار 2.

فراموش نکنید که برای ورود به فوق promo code لازم جعبه در طول پرداخت و در صورتی که شما نگرانم بله 50 درصد تخفیف اضافی می کند و به درخواست های متعدد یکسان و یا متفاوت smartwatch مدل های دستور روز پدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر