مینه سوتا در حال حاضر با استفاده از تماس با ردیابی برای پیگیری معترضان به تظاهرات تشدید

  • مینه سوتا تظاهرات در ادامه به تشدید و الهام بخش مشابه تظاهرات در سراسر این کشور در پی پلیس به قتل یک غیر مسلح مینیاپولیس این هفته به نام جورج فلوید.
  • مینه سوتا مقامات می گویند آنها با استفاده از تماس با ردیابی برای درک بهتر که معترضین هستند و جایی که آنها در حال آمدن از.
  • تماس با ردیابی قبلا استفاده شده است به عنوان بخشی از یک جامع coronavirus پاسخ.

به عنوان مینه سوتا تظاهرات ریخته اند در سراسر کشور سوخت توسط معترضان خشمگین بیش از پلیس کشتن یک غیر مسلح مینیاپولیس مردی به نام جورج فلوید تظاهرات را بدل به راهپیمایی و تظاهرات که به خشونت تبدیل شد همه جا از شهر نیویورک به لس آنجلس. حکومت در حال اعمال در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده در زمان نوشتن این مقاله و حداقل هشت متحده و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا درخواست گارد ملی برای کمک به اجرای قانون محلی است.

در برخی از شهرستانها مانند مینیاپولیس هر چند مقامات شروع به نوبه خود به یک ابزار آشنا به بررسی شبکه های معترضین. ابزار تماس با ما-ردیابی و آن را به یک ابزار آشنا در آن مردم بوده است شنیدن در مورد آن اغلب در هفته های اخیر به عنوان یک جزء مهم از جامع بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ. با توجه به مینه سوتا امنیت عمومی کمیسر جان Harringon مقامات وجود داشته است با استفاده از آنچه آنها توصیف بدون رفتن به جزئیات بسیار به عنوان تماس با ما-ردیابی به منظور ساخت یک تصویر از قاره وابستگی — یک فرایند است که مقامات دولت می گویند به آنها منجر به نتیجه گیری کرد که بسیاری از تظاهرات و فعالیت وجود دارد که سوخت توسط مردم از خارج اومده.

در واقع سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به خبرنگاران گفت که تا آنجا که 80 درصد از کسانی که مخرب هستند از خارج از ایالت مینه سوتا.

صرفنظر از اینکه آیا یا نه که درست است که غیر از جنبه اعتراض به این واقعیت است که آن را صحبت می کند و به نگرانی های حریم خصوصی در سراسر تماس با ما-ردیابی به طور کلی پس از استفاده از این ابزار برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس با تعریف تهاجم به حریم خصوصی. تماس با ردیاب نیاز به دانستن اطلاعات شخصی در مورد شما مانند کسانی که از تو دور شده و که در آن شما رفته بیش از نه ناچیز دوره از زمان است. و در حال حاضر آن را به یک ابزار است که ظاهرا در حال استفاده برای ساخت کاملا متفاوت و غیر coronavirus مربوط به اطلاعاتی تصویر از آمریکایی ها است.

و آنچه که این باعث می شود حتی بیشتر جالب است این واقعیت است که سی ان ان تحلیل مینیاپولیس داده یافت آنچه به نظر می رسد به مخالف کامل از ادعا در مورد out-of-towners. هر سی ان ان “بیش از 80 درصد از مردم به رزرو زندان در مینیاپولیس در شورش و دیگر برنامه به طور بالقوه شورش اتهامات مرتبط با گذشته دو روز از ایالت مینه سوتا با توجه به سی ان ان و تحلیل داده ها از Hennepin County Sheriff ، مقامات قبلا ادعا کرد که بسیاری از معترضان در آمد از خارج از دولت است.”

وضعیت در شهرستانها در سراسر کشور ادامه دارد و رو به زوال به عنوان تظاهرات ضرب و تشدید می شود. در میان تحولات اخیر که از زمان نوشتن این مقاله:

  • گارد ملی نامیده شده است تا برای کمک به محافظت از کاخ سفید از معترضان.
  • بیش از دو دوجین شهرستانها در 16 ایالت را به اجرا در حکومت. یکی از کسانی که در شیکاگو تحمیل یک حکومت نظامی شروع در 9 p. m. و در ساعت 6 صبح که مقامات می گویند خواهد بود در محل شبانه “تا اطلاع ثانوی.”
  • مینه سوتا فرماندار گفته او انتظار دارند دولت به دیدن سنبله در coronavirus موارد به عنوان یک نتیجه از جمعیت معترض.

مینه سوتا معترض ایستاده بر روی یک پلت فرم در مقابل یک رستوران آتش منبع تصویر: Julio کورتز/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im