مینیاپولیس افسر پلیس دیده می شود بر روی زانو های خود در جورج فلوید گردن در نهایت دستگیر

  • مرگ جورج فلوید در بازداشت مینیاپولیس پلیس پس از دستگیری او که شامل یک افسر برگزاری زانو خود را در Floyd گردن به نقطه ای که فلوید بعد از مرگ برانگیخته عاطفی و اعتراضات گسترده در سراسر کشور است.
  • مقامات روز جمعه تایید کرد که افسر دیده می شود در ویدئوها با زانو خود را در برابر فلوید بازداشت شده است.
  • در اخبار مربوط به رئیس جمهور تهمت ارسال یک صدای جیر جیر به نظر می رسد که به جلال تیراندازی غارتگران در شهرستان که در توییتر پس از آن در زمان فوق العاده ای گام از “پنهان” از اکثر کاربران خوردها.

مینیاپولیس افسر پلیس دیده می شود در ویدئوها با زانو خود را در برابر گلو از یک مرد غیر مسلح که بعد درگذشت — ویدئوها که موجب گسترده عصبانی تظاهرات در سراسر این کشور بازداشت شده است.

افسر پلیس محلی جرثقیل چوین را بازداشت گرفته شد جمعه توسط مینه سوتا را اداره جنایی و دلهره و با توجه به مینه سوتا استار تریبیون. همانطور که از زمان نوشتن این مقاله هیچ اضافی شارژ اطلاعات بود و در عین حال در دسترس است.

افسران درگیر در دستگیری و مرگ فلوید از کار اخراج شدند و تظاهرات علیه خشونت پلیس باید به طور پیوسته رشد در اندازه بیش از چند روز گذشته. در نشانه ای از چگونه فوق العاده وضعیت بدست در مینیاپولیس, CNN خبرنگاران و تصویری خدمه بودند که در زمین پوشش داستان از هر دو فلوید مرگ و اعتراضات موجب آن و در عجیب و غریب به نوبه خود از وقایع محلی پلیس تصمیم گرفت که آنها نیاز به دستگیر می شود. آنها به سرعت منتشر شد و در یکی از نمونه های بسیاری از چگونه وضعیت وجود دارد به سرعت رو به وخامت — به این نکته که بیش از 500 سرباز گارد ملی فعال شده اند در تلاش برای به دست آوردن حوادث وجود دارد و تحت کنترل است.

خانواده جورج فلوید شده است خواستار دستگیری افسران درگیر در Floyd مرگ هر چند این موضوع از خشونت پلیس فراتر از یک شهرستان و یا دولت — توضیح می دهد که اندازه و مقیاس تظاهرات امروز اتفاق می افتد در سراسر امریکا و که به دنبال یک رشته مشابه حوادث غم انگیز در سال های اخیر است.

در اخبار مرتبط توییتر, در ساعات اولیه صبح جمعه در زمان فوق العاده ای گام از “پنهان” یکی از رئيس جمهور تهمت توييتها از ظاهر شدن در کاربران فید یک سایت که مربوط به حوادث اتفاق می افتد در مینیاپولیس. در آن او شامل موارد زیر است: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” اگر شما بر میگردین از طریق رئیس جمهور خوراک شما می توانید پیام زیر از توییتر قبل از اینکه مجاز به کلیک کنید و ببینید صدای جیر جیر: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

در همین حال برخی از دیگر واکنش های اطراف توییتر:


معترضان در مینیاپولیس عصبانی بیش از مرگ جورج فلوید منبع تصویر: Julio کورتز/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>