Minecraft بزرگترین به روز رسانی از راه اندازی است که در اینجا

مایکروسافت در حال کار بر روی به اصطلاح هلند به روز رسانی برای Minecraft برای یک زمان بسیار طولانی است. اما آن را حس می کند کامل از آنجایی که این یکی از بزرگترین و مهم ترین به روز رسانی پس از Minecraft را راه اندازی.فوتبال هلند به روز رسانی در حال حاضر در دسترس نه تنها بر روی آندروید و iOS بلکه در تمام سیستم عامل های دیگر بازی منتشر شد از جمله PC, PlayStation 4, Xbox One و نینتندو سوئیچ. این چیزی است که با توجه به آنچه پلت فرم شما در حال بازی بازی شما می توانید مجموعه های مختلف از ویژگی های جدید و بهبود.

جان کلام جدید به روز رسانی است که آن را به ارمغان می آورد یک جهان کاملا جدید با خود biomes اوباش و بلوک. در دنیای جدید بازیکنان را کشف قدرتمند مواد جدید به نام Netherite است که حتی سخت تر از الماس است.

برای دسترسی به دنیای جدید Minecraft بازیکنان باید “راه هلند” تلاش است که به صورت رایگان در دسترس از طریق کمیته مبارزه با سانسور در بازار است. سپس شما را به بازدید خشخاش جزیره و وارد بعدی ریفت است که فقط به نظر می رسد به سرمایه گذاری به هلند.

وجود دارد چهار biomes (مکان) گنجانده شده در این آپدیت: Crimson, جنگل, منحرف, جنگل, Soulsand دره و بازالت دلتا. جدید اوباش مانند Piglins و Hoglins اضافه شده است بیش از حد همراه با آجر و چوب بسیار.

مهمتر از هلند به روز رسانی رفع بیش از 300 اشکالات از قبلی عمده به روز رسانی Buzzy زنبور عسل است. همچنین موسیقی های جدید و محیط برای تلفن های موبایل در حال حاضر در دسترس در بازی. نیز وجود دارد بسیاری از ویژگی های گیم پلی معرفی شده مانند خراب پورتال سنگر و استحکامات بقایای استون, Respawn, لنگر Lodestone و خیلی بیشتر. مطمئن شوید برای بررسی از تغییرات کامل را برای هلند به روز رسانی برای اطلاعات بیشتر در مورد چه چیزی جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>